bugün

sivilceye, siyah noktaya, egzamalara yani kısaca surattaki tüm olumsuzluğa iyi gelen krem. kokusu pek dayanılmaz olsa da işe yarar. kullanım şekli yatmadan önce sürülüp sabah yüzü yıkamaktır. ama kremi yüzünüze yedirmeye çalışmayın. yani sürün ve bembeyaz bir şekilde yatın. 1 sene önce kıbrıstan almıştım, türkiye de satışı olmadığı söylenmişti ama şuan durum nedir bilmiyorum. reklamlarda çıkan fasa fiso siyah nokta kremlerine bin basar, o derece.
memnun kalmayanın olmadığı bebek pişik kremi. kullananların deneyimlerine göre kızarıklıkları azaltıp, yumuşacık bi cilt bırakıyormuş geriye.
bugün 2. deneyimim ve izlenimim şu şekilde. vıcık vıcık bi hissiyatı var. çıkarması cidden zor. ama sonuç tüm gün yumuşak yüz.
Bebeklerin popo pişiklerine sürülen kremi 10 yıl gençleştirse de sürmem yüzüme.

10 yıl da iyiymiş ya, 10 olsa sürerim de 2 yıl olsaydı sürmezdim mesela.
felçli hastaların yatak yaralarına da sürülen hücre yenileyici krem.

küçücük kutuda satılıyor ve çok pahalı. kıvamı oldukça yoğun biraz köpüksü geliyor bana. kışın yüzüme kullanıyorum, yüzüm gerilerek canımı acıtmaya başlayınca yağlı yapısıyla işime yarıyor. bu sene madecassol ile karıştırıp süreceğim, umarım suratım düşmez.

yalnız hızlı emilmediği için beyaz geziyorsunuz ortalıkta. ben sürdüğümü unutup yemek siparişimi aldım kapıdan bir kaç kez. kuryelerin "manyak galiba bulaşmayayım" bakışlarına o an anlam veremedim tabii, aynaya bakınca yer yer un kaplı olduğumu görünce hak verdim*