bugün

merhaba canlar.

geçen gün yine kiz kiza muhabet ederken, sinan akçil ve justin bieber in yakisikliligindan bahsedip ask sarhosu olmus bir haldeyken konu döndü dolasti ve bilime geldi. bilim konusunda da hic bos insanlar olmadigimiz icin, kuantumdan girdik paskal üçgeninden çiktik canlar. nazlican kuantum fizigine hakim oldugu icin basladi anlatmaya. uzun uzun efendim. bana da kala kala basit kimya kaldi. kismet iste. bu bilimsel muhabetimiz, bizim aptal sarisin merveyi sarmadigi icin hemen telefonunu cikardi ve twit twit atmaya basladi. dedim ki, su var ya su. iste öyle 2 hidrojen 1 oskijen (evet o anin heycani ile oskijen demisim) degil dedim. bunlar hadi ordan be salak falan deyince benim kafam atti canlar. dedim kalkin gelin benle.

hemen ponpon terliklerimi giyip mutfaga kostum. bu tip durumlr icin buzdolabinda muhakkak 2 hidrojen ve 1 oksijen saklarim canlar. neyse, aldim bunlari dolaptan annemin termosuna dikkatlice koydum. bak dedim yelloz nazli, bakta ogren. bu pur dikkat kesildi. ben 9-8 lik kivamda termosu calkalamaya basladim. bu tatli ritmim merve nin de ilgisi cekti, salak salak bizi izlemeye basladi. karisim kulak memesi kivamina gelince dedim hazir misiniz? nazlican buyuk bir hevesle evet dedi. dedim aciyorum. merve de küçük hissediyorsan acma bebekim dedi. gerizekali iste.

evet actim. hem de hic düsünmeden. peki ne gördük? koca bir hic canlar, koca bir hic. ne su vardi ne de buhar. evet, bunca yil bize ogretilenler yalanmis.

bu gercekten sonra merve sanal dunyasina geri dondu. nazli yellozu isi abartti depresyona girdi. su anda hastanenin refakatci koltugundan yaziyorum.

kesin bilgi canlar, yayalim.
Tamamen provokatif söylemdir.
O iki hidrojen ile bomba yapıp götüne sokarlar inşallah.
periyodik cetvelin irzina geçen yalan.

haş iki o.
nasi bisi ki o?
öyle gazla guzla su elde edilemeyeceginin ispatidir.