bugün

tarantino yu yeni film çekimlerinde özel efekt için stv ekibiyle temas haline geçirecek olaydır.
doğru değildir. dizide özel efektler tam. oturdum dizinin tamamını izledim. dizideki sahnede eksik kısım yok. efektler tam. yani kesinti yok. internette dolaşan video zannedersem viral amaçlı yayınlanmış. zira dizi özel efekt konusunda normal türk dizilerinden biraz ayrılıyor. dizinin özel efektlerini fetih 1453'ün özel efektlerini yapan serkan zelzele yapıyor. ve dizide baştan sona bir özel efekt yoğunluğu göze çarpıyor. türk dizilerindekine göre çok çalışılmış bir dizi.

yayınlanan video zannedersem bakın bu dandik olduğunu düşündüğünüz dizide bile hayvani özel efektler kullanıyoruz demek için yapmış olabilirler. bence hak ediyor dizinin özel efekt listesine bakın:
görsel
görsel
görsel
şahsen bir yanım üzülmüş, diğer yanımda gülmekten gebermiştir. bu kadar olmaz dedim.
Polat alemdar ın sesi , (umut tabak) , Mahallenin muhtarlarındaki Hakkım Hakkım ( cehennemdeki baba )
ve Küçük kadınlar dizisindeki oto yıkamacıdaki çocuk...

hafızamı seveyim vay amk.. sözlük be..
günüme neşe katmıştır hep gülüyorduk stv dizilerine ama bu şimdiye kadarkilerin en komiğiydi.
sadece stv'yi oturup izleyenlerin değil, yayın ve yapımında emeği geçenlerin de gerizekalı olduğunu göstermiştir. iyi güldük ama...
Ramazanda yayınladığı komedi(!) dizisinde güldüremediği bizleri güldürerek helallik almıştır.
ibret alınacakken güldürmüştür.
esasında olmayan şey.

stv olaya yaratıcı yaklaşmış, dante'nin infernosu gibi kendi cehennem tasfirini yaratmıştır.

ve son derece de korkutucu bir cehennemdir bu. düşünsene hacı, hiçbir şey yok, sadece bluebox var. yeşil adam kılığındaki demonlar seni kütüğe bağlıyorlar. aman aman.
drogba nın gol sayısını 3 e çıkarmasıyla birlikte ülkenin en büyük sorunlarındandır.
has......r dedirten olay. çok güldüm.
baba rolündeki adam harbi iyi oyuncu, beni yeşil zebaniler o vaziyette kütüğe sarsa gülmekten oynayamam.
yeşil taytlı adamlar yarmıştır. o kadar efekt koyarsalar olacağı o zaten.
cehennemden son sahne yüzünden tırstım.*
kalitesiz bir dizide olabilecek hatalar...
kasıtlı yapılmış bir eylem mi bilmiyorum ancak güldürmüştür. *
cemaatin cgi'ı bu kadar dedirtmiştir.
yılın olayı.
http://www.youtube.com/watch?v=BwBkG6YZ_G4
allah'ın hikmetidir. bu sayede dizinin adını herkes duydu.

allahu ekber.
Bu stv dizilerini kim izliyor diyordum meğer kendileri de izlemiyormuş.
o değilde, fetih 1453'ten sonra serkan zelzele nasıl böyle çığır açan(!) efektler yapar dedirten olay.
allah dini para için kullanan insanları böyle komik duruma düşürür...ıyy ezikler denecek olaydır!
stv nin kendi yapımlarına kendilerinin bile tahammül edemediğini gösterir. demek ki adamlar son bi kontrol için de olsa açıp izlemek istememişler.
inception'la yarışır bir hede. oğlan efekt yokken ikinci katmana çıkıyor rüyada sizi cahiller.*