bugün

Valla abberin sevdiği bir yazarı görmek gözümü yaşarttı be.
Helal olsun.
yıllardır çizgisini bozmadan kaliteli entryler üreten değerli yazar. saygılarımı sunarım.
fıtratla sorunu olan cesareti varsa hesabını üst makamlara sorsun.
şehit olmuş ne mutlu. derdin ne kafir?
(bkz: #46169795) niçin bu kadar kötüsün?
doğruları geçte olsa ufaktan idrak etmeye başlayan zevat..
--spoiler--
aday olmaları halinde imamoğluna da kılıçdaroğluna da oy vermem.
--spoiler--

Üzgünüm ama "AKP'lisin yani."
boğaziçili uyuzluğunu buram buram estiren canancı.
blonde de la strawberrier.
nickini çok beğendiğim yazardır.
Bicibici o zaman takiye yapmayacan anladın mı benimlede lanlı lunlu konuşma senin için iyi olmaz adam ol ağlamayı gösteririm sana.
Akpli olmana gerek yok cemaatlerde neler dönüyor iyi biliyoruz nerelere yerleşiyorlar öyle namaza sövene sövdüm yok hadi bunlarada söv görelim popişini.
Çıkmıyor ulan adream. Sanane. Git ağla köşende.
Namaza olan bu duyarlılığınızı diğer şeylerde de görmek isteriz mesela atanamayan öğretmenler intihar ediyor sesiniz çıkıyor mu ekonominin anasını belleyenlere sesiniz çıkıyor mu dini bütün Müslüman kardeşlerim.
Kul hakkı yiyen torpil yapan yaptıran soruları çalanlarda orospu çocuğudur okey mi.
klavyem bozldu yazamıyorum uzatmana gerek yok dava açacaksan açarsın ben kazanırım sana karşı dava açarım bil istedim..
nik altını kapattırmanın verdiği avantajla herkese salça olan öylesine bi zat. kendine o kadar çok güveniyorsan nik altını açtır adil olsun..
2015'in kasımından beri sözlükte aynı hesapla aynı nickle bulunan yazar.
bir yılı dolduran tek hesabı olmamış kah bütün entryleri silip kaçmış kah hadsizliklerinden silinmiş antikemalist teorisyen ve pembiş iyesta nickli iki ülküdaş da ağlak falan demiş.
ağlak olsam sizin gibi ağlaya ağlaya kaçardım değil mi?
5 yıldır bana ağlak diyen garipler, bazen atılıp bazen kaçtıkları yere 55. nicklerini alıp yüzsüzce geri dönmüşken ben yerimden kıpırdamadım ama ağlak olan ben oluyorum ilginç.
ha şunu da belirteyim önceden seni severdim diyen tip. hiç de sevmezdin. eski nicklerinle de nick altımda havlayıp duruyordun.
10 numara insandır.

ara-sıra telefonda dertleşiyorduk bir süredir ayrı düştük.

selamlar ruh hastası.
Biri özet geçsin yaa bu kadar boş muhabbeti uzun uzun okuyamam, ama merak da ettim neyi alıp veremiyorlar.
çomartox yazarımız. zehiri kavi olsun !..
Dün kesin bilgi sahibi olduğum konuda açıklamam işine gelmediği için bana önce çomar sonra orangutan dedi.
Eğer çomar cahilim diye demişse ben eczacılık mezunuyum. Boyum 1.90 diye orangutan demişse ayıp etmiş.
Neticede ben 35 yaş üzeri evli 3 çocuklu biriyim. Yani öyle sağa sola sataşan ergen değilim.
Trabzon'lu olmam dolayısıyla söylemişse ben bu kadim şehirli olmaktan hep gurur duydum.
Epey bir aktroll öttüren yoldaşımız.
kendisini ve yancılarını ciddiye alanın aklından şüphem var. ciddi anlamda hemde zira içi dışı siyaseten nefretle dolup taşmış bir aciz kendisi. sürekli bir sinir harbi içerisinde.

tıpkı diğerleri, yancıları gibi, istediği minvalde yazmayan yazarlara hiç tahammülü yok. anında kendi çapında bir linç kampanyası düzenliyor, diğerlerini kışkırtıp hasmının üzerine salmak için elinden geleni yapıyor.

keskin sirke gibi özetle, küpüne zarar veriyor. ve bizde bunu istiyoruz. böylesi keskin sirkelerin küplerine zarar verip azalarak bitmeleri açısından. yancıları da aynı şekilde tabi.

zira onlarda az değiller, insanlara "ilgi orospusu" diyerek hakaret ettikten sonra sikko sikko tanımlarla ilgi çekme maksadı gütmeleri bunun ispatı.
Kesin galatasarayli.
14 yıldır yazarın kendi tercihi doğrultusunda nickaltının sol frame'e gelmesini bdv'ye yazarak engelletmesine rağmen " x nickli yazar" tadında başlıklar açıp ilgi orospuluğu yapan bir sözlük çetesiyle dalaşan gizli bir telegram grubunun yöneticiliğini yapmaktayım. evet sevgili arkadaşlar, benim gözümde x nickli yazar ne yaparsa yapsın, x nickli yazar başlığı açan bir geri zekalıdan her daim evladır. salaksınız amına koyim.