bugün

turkiye mizin en ozel ili ya da illeridir.
Ülkemizde Elf popülasyonunun bulunduğu bütün illerdir.
(bkz: ordu)
karadenizde bolca vardır. güneş görmeyen vadilerinde ise gırla. ama neden ben bu entry e cevap verdim, utanıyorum.
samsun.
Dinamo kiev. Sadece ulke icimi olm.
Trakya. Ya da izmir.
Beyaz ten nerde bulunur diye Saçma bir sorudur. Beyaz ten olucağına insan olsun önce. izmir'de Bursa'da bulunur.
ordu gölköy .

edit: bu memleketin esmer kızı yok hepsi süt gibi beyaz.
Babası asker ya da memur olan kız olmalıdır. Çünkü onlar ya tatile çıkmaz ya da erdek, altınoluk'a falan giderler. Yani böyle gitmek için gidilen, kafa dinlenilen tatil işte. Oralarda düzgün yanamazlar. O kızlar da beyaz olur. Yanmaya yanmaya genlere işler. Stoya tenli kızlar böyle oluşur. Yani önce dediğim babalardan arayın. Babayı bulunca, babanın ordan dönün. Stoya tenli kızlar orada. Ama bu kızlar biraz agresif de olur. Çünkü yanamadıkları ve aileleriyle tatilde oldukları için sinirlilik hakimdir onlara. Kornetto ve nogger da favori dondurmaları. Magnum pek bilmezler. Magnumla onu şımartıp, oldukça mutlu edebilirsiniz. Alçak gönüllü, kolay mutlu olan kızlardır bunlar.
Coğrafi koşullar düşünüldüğünde daha çok yurdun kuzey bölgelerinde bulunabilme ihtimalinin yüksek olduğu ön görülmektedir. Edirne, Kırklareli, Sinop, Artvin, Ardahan gibi.
(bkz: spartak moskova)

adam, "dinamo kiev" demiş lan.
"beyaz teni ne yapacan gel sana sivastan bıyıklı verek" dedirtir.

pala bıyık pala yatakta bol bol güreşirsiniz.
(bkz: diyarbakır)
zenit st petersburg.
Tabi bide real madrid var. Popülaritesi çok fazla olduğundan her türlü her tenden kız bulabilirsiniz.

Altını çiziyorum bak atletico madrid değil real madrid. Atletico nun henüz o kadar büyümedi popülaritesi.
Belli olmaz, türkiyenin her yerinden çıkabilir. Ama genel olarak karadeniz bölgesinde fazladır.
o kadar beyazı dünyada yokken türkiye'de ne arar lan! kadın beyaz ten algımızı değiştirdi resmen.
Babadan mersinli bir kız, hayatımda tanıdığım en beyaz kızlar mersinli olanlardı, güzellikleri tartışmaya açıktır belki ama kırmızı şarap içerken boğazlarında oluşan kırmızılık görmeye değer.

Yok kırmızılık oluşmuyor ama şarap içmek için iyi bir bahane.
prag, bu güzide illerimizden biridir.
Rize. Banko.
(bkz: Malmö)
Kuzey kutpu.
Kel adamın bulunduğu illerdir.
(bkz: bayburt)

Çok ciddiyim bu konuda.