bugün

En sevdigim.
uzun boylu, zarif kadınlara yakıştırdığımdır.
Mauricio Stiletto.Atalanta'nın 93 doğumlu 1.87 boyundaki sağ bekidir.
o tarz benim olmasa siksen lugatıma girmeyecek ayakkabı şekli...

"ama o stilettolar olmamış canıms"
knight online de bir hançer ayriyetten bir ayakkabı çeşidi.
bunu giymeyen kadının düşük libidolu veya aseksüel olduğundan emin olabilirsiniz...
bileğe seksi bir şekilde dolanan ince şeritlerden oluşan kadın ayakkabısı.

hastaları var, olmalı.
Kadınlarda en asil ve en güzel ayakkabı bence hemde siyah olanı .
tarzına bayıldığım fakat giyidiğim zaman resmen acı çektiğim bir ayakkabı ama olsun değer ;)
Sadece 10 dakika yürüyebildiğim kalan yolda bana elimde eşlik eden ayakkabı. Bakkala falan gidiyorum işte anca.
Zaten bir ayakkabı ne kadar rahatsızsa o kadar güzeldir. renk ceşitlerini sevdiğim her türlü stilde rahatlıkla giyilendir. Favorim nude, pudra pembesi, kirmızıdır.
ayaklarına sırf uzun görünmek için giyen kızlara işkence çektiren ayakkabıdır. ne anlıyor bu kızlar ayaklarına işkence yaptırmaktan anlamam değer mi.
Çok seksi.
en güzel modellerini alttaki linkte bulabileceğiniz şık ayakkabılar bütünü.

http://www.modabuymus.com...iletto-ayakkabi-modelleri
görsel
cüce boylu kezban ayakkabısı.
inanilmaz rahatsiz ama inanilmaz derecede güzel duran ayakkabıdır.
bu ara halhal ve stilletto favorim.
kizlari cok seksi ve dişileştiren ayakkabi.
stiletto kadar kadini seksi, tapilasi gosteren baska bir ayakkabi ya da genelleme yaparsak nesne yoktur, yurumesi eziyetlidir illaki 0.4 cm capinda bir civi uzerinde yurumesini hayal bile edemiyorum bir erkek olarak ama ... Guzel ayak, ince bilek ile oldurucu kombodur.
Her kizda en az bir tane olmasi gereken ayakkabidir. Ten rengi stiletto daha kullanislidir. Gunluk giyim olan tisort-pantalon-spor ayakkabiyi bir anda klasik tarza cevirmede bir numaradir, boylelikle sadece ayakabi degistirerek daha şık olunabilir. Vakti olmayan, aceleciler icin demirbaş elemandı
görsel
r.
+8 stietto satılır.

+1 mirage dagger ile takas olunur pm : ZalımsınHayat.
Türkiye'de Bunu giymek için özel araca ve şoföre ihtiyacınız var. Taksi çevirmek bile zorken, çağırdığınız taksiyi bekleyecekken taksiye binerek giyemezsiniz. Kendi arabanızla bir yere giderken bile giyemezsiniz. Arabayı park ettikten sonra gideceğiniz yere kadar olan kısacık mesafede dahi hem siz yıpranırsınız hem de dünya para verdiğiniz ayakkabınız.
bi beş yıl daha giyilirse kadınların ayak anatomilerinde geçirecekleri mutasyonu ve ne denli bir değişiklik olacağını merak ettiğimdir.
kadinlara en cok yakisan ayakkabi turudur.
Orjinallerinin çeliği etle etkileşime girerek bir süre sonra bıçaklanan şahsın zehirlenerek ölmesini sağlar. 1 saate yakın süre zarfında müdahale edilmezse ölüme sebebiyet verir.

Ölümcül bir silahtır ki bu yüzden ateşli silahlar ile aynı kategoriye konur. Ruhsat ile kullanılır, satışı da yasaklandığı için ruhsat çıkartamazsınız. Ya tezgah altı bulursunuz bir yerden veyahut zaten piyasada çakması tonla, onları tercih edebilirsiniz.