bugün

sevindiren yazar. uslubunu koruması ve meramını her kisvede anlatableceğini kanıtlamasıyla ayrı bir nüans yansıtan kişidir. nicelik olarak büyük bir yekün yok yazdıklarında lakin nitelik açısından...
son olarak selam ediyorum burdan pilotmonta sebebini bilmesem de...
(#1023133) numaralı beyanıyla ekşidekinin kötü bir kopyası olduğunu ispatlamış yazar. kopyalar aslını yaşatır, kendin ol diyor, günün rüküşlerine geçiyoruz.
kendisiyle ilgili her türlü şeyi öğrenmek için sabırsızlık duyan, öyle ki yediği, içtiği, gördüğü her şeyi kendine has nüktedan uslubuyla anlatmasını bekleyen yazarlar topluluğunun olduğunu bilmesi gereken, hatta buzdolabının kapısına, klozet kapağına vs. not olarak düşmesi gereken yazar.
ek$i sozlukteki stevemcqueen bi yerlerde uludag sozlukteki nickinin stevemcqueen değil sadece steve oldugunu yazmıştı.*

edit:daha once nerde ne yazmış hangi nickle yazmış emin değilim ama kendisi ek$ideki ile aynı kişiymiş önemlide değil zaten burda boyle yazsın yeter.
uludağ sözlükte de ekşi'deki nickini kullandığını bendenize beyan etmiş yazardır.
''ekşi deki stevemcqueen mi değil mi'' tartışmasına anlam veremediğim yazar. ''ha o ha değil, ne değişicek acaba'' demekten kendimi alamıyorum.
(bkz: ekşi sozluk yazarlarını yunan tanrısı sanan zihniyet)
(bkz: görmek ve bakmak arasındaki ince fark)
götüne rujla "ben ekşi'deki stivmakkuin'im. imza :çıtır uludağsözlük yazarı stivmakkuin" yazdıktan sonra taksim'de fotoğraf çektirip bize yollamadıkça hayatta inanmayacağım stiv.

edit: lan düşündüm de yine inanmam. karga bile yapar o aksiyonu.
(bkz: tamam dağılın)

(bkz: hiç mi ünlü görmediniz hayatınızda)
şaka gibi yazar. ben küfredemediğim yerde yazmam dedi gitti. silik oldu. sonra tekrar yazar oldu. entry girdi sildi girdi sildi. toptan siktir etti herkesi gitti sonra yine geldi. şizofren piskozlar içersinde sanırım ben gibi. daha önce de demiştim şimdi de diyorum istediğin gibi boşala... yazabilirsin burda güzel kardeşim yeter ki yeni yetme ergenler gibin anlaşılamıyorum triplerine girmeyelim değil mi.. dur lan çevir aç kapak süpermiş oh miss..
başlık dolmuş taşmış boş geçmeyelim ayıp olur..

tanım: gizemli yazardır. * *
adamı neden çekemezler bilmem? fesatlık etmeyin ulan, güzel yazıyo adam işte...

(bkz: gıpta etmek)
bir uludağ sözlük yazarı. gerisini de bu kadar dert etmeyin. kafaya zarar.
ne olursan ol gel kişisidir. editleri de pek bi oturaklı olmuş eline sağlık. *
döktürmeye başlamış yazar.
bkz: insan kaynakları müdürüyle konuştum. haberler iyi.
(#1024140)
anlaşılmaz bir biçimde sarhoş olunca çok içtim diyebilirliği olan herkese giydirmiş yazardır.

(bkz: ne bu şiddet bu celâl)
ekşi sözlükteki, babası ile ilgili diyaloglarını okuduğumda koptuğum yazar.
onurlu bir abim.
çok konuşan ama boş konuşmayan yazar.
öncelikle şunu belirteyim bu bir yazar altına girdiğim sanırım 2.entry falan.. çünkü bu hareketi yazın başarısına değinmek ve yazım gücünün ne kadar kuvvetli olduğunu belirtmek dışında çok samimi bulduğumu söyleyemem.. yani örneğin atıyorum "2 bira içtikten sonra koma kelle olan 3.nesil yazar" tarzı entryler kankaların birbirlerine girdikleri günlük rutin yazar altı entryleri oluyor genelde.. gelelim sadede.. ben steve mcqueen i ekşiden bilirim.. düz adam başta olmak üzere birçok yazısını okudum.. şunu söyliyeyim gerçekten gözlem yeteneği oldukça yerinde yazıları kendine has bir mizahla harmanlayıp otaya güzel şeyler çıkaran biri.. kendisini kanıtlaması gerekliliği olan biri olmadığı ortada ama benim uzun vadede kendisinden istediğim önemli bir şey var ki o da buraya daha fazla yazmaya çalışmasıdır.. bu kişisel bir istektir.. umarım ara vermiş olduğu ekşide ki steve sıcaklığını araya giren zamana rağmen soğutmadan sürdürür diyorum.. kendisinden düz adam sıcaklığında entry ler umarak yazımı noktalıyorum efenim.. saygılar..
65465464 sayfalık güzel bir masal kitabı çıkarmasını istiyorum. doya doya, bir çırpıta bitirilebilir o derece tatlı yazıyor ince ayrıntılara çok dikkat ediyor ama bu ayrıntıları sıkmadan, öldürmeden usulca bize yansıtıyor.

Valla steve abi bi kitap yaz yok satarsın sen

(bkz: aslansın kaplansın yürü be oğlum)
(bkz: gaz vermek)
"ahahaha çok komik adam lağn", "olm ekşide bi adam var yerlere seriyoo"...
eve de alalım bir tane bundan, televizyonun kenarına koyar, sıkıldıkça oynarız. hayır yakında bu olacak.
madem yazar başlığı, madem olması gerektiği gibi burda format esnek, subjektifleşesim gelsin o zaman. gülüyorum evet. ama ne deep'e güldüğüm kadar, ne de bir pulp fiction'a... hani sözlüklerde, entry'e çok güldüğünü ifade etmek için bir tabir kullanılır ya "sandalyeden düşmek" işte hiçbir entrysini okurken "sandalyeden düşmedim". yalan yok çok sallandım, hatta birinde düşmekten zor kurtuldum ama düşmedim. hani bir de "takip ettiğim yazar" tanımlaması vardır. sözlüğe girdiğimde yaptığım ilk şey deep'in son girdiği entryleri okumaktır.. bu da ikincisi oldu. "takip ettiğim yazardır". entrylerini beğendiğim şeker insan bir nevi. takip ediyorsam seviyorumdur. neyini seviyorum; detaylara girmesini seviyorum, detayları çok iyi yakalamasını. çok bile... ne kadar yazar, ne zaman gider, gider mi bilinmez. gittiği yere kadar...
ulan ünlü işte adam.
bütün entrylerini hiç üşenmeden eksileyen bir var sanırsam.
ulan oku işte, güzel yazıyor.
çok mu kıskanıyorsun? içinde mi patlıyor? çalış o zaman,, adam gibi yazmaya çalış.
bu kadar da olay yaşanmaz ki be kardeşim.
valla helal olsun.
begeniyoruz ailecek.
kesinlikle içli ve duyarlı. küfürle kamufle etmeye çalı$tığı iyilik$inas duru$u, yorgun demokratlığı ise gözüme çarpıyor.. zaman zaman ele$tirinin dozajının ayarlanması hususunda fevri davranabiliyor ama papillon i$te.

dönerse senindir yazarıdır, demi$tim. sağol papillon.
kendisini "ankette olsa sadece bakınız vermekle kalmayın iki satır bişey karalayın" konusunda desteklediğim yazar.

ben: hehee bak destek verdim sana.
o: hee saol. düşünen baloncuk:(yalaka sanki biraz)