bugün

23 haziran - 4 temmuz tarihleri arası yapılacağı söylenen büyük şölendir.

bazı çılgın kişilikler sayaç oluşturmuşlar. http://whenisthenextsteamsale.com/ şu siteden ulaşabilirsiniz.

heyecanla bekliyoruz efenim. net.
Hadi bekliyoruz oyun yok oynayacak.
Türkiye saati ile 20.00'de başlayacak olan şölendir. Net.
https://twitter.com/9GAGG...status/745965381987205120
Gta 5, 180 liradan 107 liraya düşmüştür.
siteye girilmiyor ki takip edelim amk.
içimden bir ses çöp bir sale olacak diyor. yine istediğim oyunların hiçbiri indirime girmemiş olacak, biliyorum.
Nba 2k16 an itibariylea 27.80 tl.

Evet yanlis duymadiniz. Sadece 27.80.

Allah'ın yok mu gabe.
gta 5'in 50-60 tl'ye düşebilme hayalini gerçekten kuran insanlar göstermiş indirimler. çocuklar bile sizin kadar saf değil, nasıl hayatta kalıyorsunuz siz?
(bkz: steam sıçtı bez getir vıcık vıcık tez getir)
payday2 ve age of empires2 hd aldığım indirim kampanyası.
başka da pek düzgün bir şey yok sanırım.
Witcher'i almayı düşünüyorum efso olur ya oynaması.
Nba 2k16 nin müthiş indirime girmesi sonucu kafamda şimdi alıp ilerde satayım diye yatırım yapmalık indirimleri.
2 yıldır summer sale olsun winter sale olsun heyecanla bekliyor ve hayal kırıklığına uğruyorum. fiyatlar beklediğimin çok üstünde yine. dishonored bile 14 küsür. lan midweek'te 7 tl'ydi daha 1-2 ay önce. gözüme çarpan tek iyi indirim 27,80'e nba2k16 oldu. eğer yeni indirimler olmazsa yine çok alım yapmam.

Darksiders II Deathinitive Edition 9,80 TL
South Park™: The Stick of Truth™ - 18,74 TL
Planetary Annihilation - Upgrade to Titans (ilk oyunu almamış olanlar 11,80) - 8,80 TL
Bioshock Infinite + Season Pass Bundle ROW 18,75 TL

şimdilik bunlar. umarım flash deals falan çıkar. yoksa summer sale bitene kadar eğer daha uygun bulamazsam bir de wither 3'ün blood and wine expansion'ı alır ve sezonu kapatırım.

yine de gözüne indirim kaçan dostlar yeşillendirirse çok bahtiyar olurum.
Kış indirimi kadar iyi olmayan yaz ind..

gerçi kışın yılbaşı indirimi de ekleniyo zannımca.
Bir anda steamin cokmesine sebep olan olaydir.
ne alacağımı bilemediğim indirimler serisi. son 2 yıldır hiçbir halt anlamadım indirimlerden. meşhur şeyi söylemek istemezdim ama üzgünüm.

çöp.
çöptür. her indirim döneminde aynı oyunlara indirim çekiyorlar.

neyse, alırız bi rocket league.
Payday 2 almak isteyenler öncelikle 10 gün boyunca ücretsiz şekilde indirip deneyebilirler. Eğer beğenirlerse satın almalarını tavsiye ederim.

indirimli fiyatların karşılaştırmasını yapmak için steamdb'yi kullanabilirsiniz. Boşu boşuna indirim diye bindirim yemeyin.

Benim listeme gelirsek şuanda almayı planladıklarım şunlar;
this war of mine
nba 2k16
hotline miami 1 ve 2
verdun - belki.
bioshock infinite - belki.
counter strike global ofansive an itibariyle 12 liraya satışta. bu indirim de yetmez diyorsanız oyun for.com da ekstra olarak %15 indirim ile de alabilirsiniz. zira bu siteden 10.2 liraya cs go, 23 liraya nba2k16, 42 liraya arma 3, 13 liraya rust almak mümkün.

toplu oyun alacaksaniz bu siteye göz atin. paranız cebinizde kalsın.
Paranın amına koymamızı sağlayan periyodik yaz indirimidir. Witcher 3 ü sevenler kaçırmasın.
mgs v i alıp bitirdiğim indirim.normalde 5 6 oyun alırdım fakat bu sene indirimler pek güzel gözükmüyor *.bize de kışı beklemek düşüyor napalım.
Hotline Miami 1 + 2 Combo Pack / 7.75 tl
L.A. Noire Complete Edition / 9.80 tl
Youtubers Life / 20,40 tl
The Escapists / 9.18 tl
Brothers - A Tale of Two Sons / 2.40 tl

toplamda 49.53 tl ile açılışını yaptığım indirimdir. doğum günümün yaklaşması sebebiyle de arkadaşlarımdan;

batman arkham night
the rise of tomb raider
sherlock holmes the devil's daughter
far cry 4
sherlock holmes punishment and crime

oyunlarını istedim. hadi hayırlısı.
Pek iç açıcı birşeyler yok. Yine de Insurgency, l4d2, torchlight 2, life is strange full, prison architect alıp koydum yatağın altına.

Edit: varsa bunlar haricinde rust, cs go falan oynayan yardırabiliriz kesin bilgi.
Csgo' yu 12 tl'ye almama vesile olan indirimdir. Badka cazip fırsat varsa haberdar edin dostlar.