bugün

strabucksın filtre kahvesi daha kötüdür. kahve dünyasının cheseecakei daha iyidir. kahve dünyası alır.
starbucks' ta buzlu white chocolate mocha vardır ancak kahve dünyası' nda yoktur. ama kahve dünyası'nın da fondüsü vardır.bilemedim ama starbucks alır gibi.
türk olanı tercih edelim.
kahve dünyasının alacağı kapıştırma.

starbucks self servistir bi kere, hep bi acele ortam vardır içerde. ama kahve dünyası öyle mi? sessiz, sakin, güzide bir mekan. tabii şube de etkili bu konuda.
Starbucks'ın her türlü yeneceği karşılaştırmadır.
Ürün kalite olarak kahve dünyasıni seçerim ama geçen haftaki yaşadığım olaydan sonra ortam olarak starbucks en iyi görünüyor.
görsel
(img:#194428)
maçaydı, lakeydi* antin kuntin isimli şeylerle uğraşmak yerine, delikanlı gibi gidip "kahve"sini içecek adamın tercihi kahve dünyası olacaktır. ismi türktür, cismi türktür..
neskafe üçü bir arada'yı öyle böyle gömen, havasıyla para kazanan yerler.
açık kahve satan bazı yerlerde kolombiya'dan, brezilya'dan gelme kahveler bulunur. gidip oradan kahve alın ve için bakalım ne hissedeceksiniz.
(bkz: billie jean vs çikita muz)
taraflıyım . kahve dünyasına gitmedim daha ama starbucks'ın kahvesini beğeniyorum .
ikisi de (bkz: veblen etkisi)ne girer. insanların hava atmak için kullandığı araçlardır.
kahve sevmem, ama chai tea latte yüzünden ara sıra da olsa sturbucks beni kendine çekiyor. adında kahve olan mekanlar itici geliyor.
türk kahvesi konusunda kahve dünyasının galip geleceği karşılaştırmadır.**
kahve dünyası ve türk kahvesi 2 lisi beni benden alır her zaman.
kahve dünyası bir türk olarak gurur duyduğum..şık nezih güvenilir zevkli keyifli mekan..ürün hizmet kalitesi çeşitliliği tatmin edici..suflesi şahane..
(bkz: ayni bokun laciverti)
Türk olan,kaliteli hizmet veren her zaman tercih edilmelidir,ayrıca kahve karton bardakta değiil,fincanda içilir.kahve dünyası alır.
bizim köyün kahvesi ikisinden de iyidir.
forever starbucks.
(bkz: bucks sen şu işe)
(bkz: tschibo rulez)
(bkz: israil vs türkiye)
starbucks varsa, "kahve dünyası"nı şaşırır. kıyas götürmez.
yiyecek ve içecek bakımından starbucks daha iyiyken, mekan ve mekanların kaliteleri bakımından kahve dünyasının alacağı karşılaştırma.