bugün

starbucks a kazık yemek için giren tipten daha zeki kişilik.
olm kişiselse özel mesaj at, ne ifşa ediyon hemen?... kebap 49'unkine gittim bi kere, amele kaynıyo, öz gaziantep'e gittim, tuvaletleri mutfaklarına çok yakın, o gün de midem bozuktu, adamlar en yakın arkadaşımı sırf ben geçecem diye kapının önüne diktiler, asgari ücretle... hastanelere zaten gidemiyorum, üzülüyorum onca yaralı, hasta ve özellikle de hasta yakını arasında... aba piknik'te de, sağolsunlar, conan o'brien'ın programına konuk olanların bir zamanlar geçtikleri labirentlerin içine saklıyolar tuvaletleri - ne yaptıklarının farkında değiller, ortalığı batırmamızı istiyolar zahir... dersanelerin birine girecem, ama ordakilerin halleri hastanedekilerin hallerinden beter... şöyle bi düşününce en iyisi starbucks yanee...

kaliteli bi umumi tuvalet eksikliğinin yarattığı bi tip bu...
En doğru davranış biçimidir. Tüketim toplumuna karşı bir başkaldırıdır aynı zamanda, görüldüğü yerde alnından öpülmesi gereken insan.
burger king, mc donalds, gloria jeans cafe, vb. yerleri de en güzel biçimde kullanan kişidir. bu kişileri çoğaltmak gerekir ki bu yerler sadece birer mumumi wc den ibaret olsun.
istanbulda tuvalet krizi var, mekanlar o kadar geniş olmasına rağmen sadece bir kıçın sığabilecek tuvalet inşa etmeleri saçmalık o mekanın temizliği tuvaletinden belli olur.
zira bir ara burger king in tuvaletine girdiğimde içeride herkes elinde tutmuş penisini
nereye attırsam diye bir birine bakıyor o an aklıma gelen ilk şey "tek suçumuzun insan olması mı" dedim.
starbucks a hiç gitmemiş yazarın aklına gelecek bir düşüncedir.
kahve içmeye gitmekten iyi davranış sergileyen tiptir.
acayip sıkışmış sosyalist olması kuvvetle muhtemel tiptir.
mecbur kalmıştır.