bugün

Okunmuş kaffe demek ki denemekte fayda var. istediğimiz alanda kültürleşebiliyor muyuz aq.
Belki gloria jeansin kahvelerini seviyordur.
kahveyi icat etmiş bir kültürün torunları kahvesini sikerbukstan içiyormuş bu da kültür olmuş sikerler öyle kültürü hacı.
Üçüncü dalga butik kahveciye gidenler hariç de ulan.

(bkz: petra roastery)
(bkz: kronotrop)
(bkz: montag)
(bkz: escobar coffee)
(bkz: meet lab)
(bkz: doz kadıköy)
en azından kahveden anlıyordur.
vurdurmayan erkektir.
Kazıklanmak istemeyen erkektir.
Starbucksa giden özenti kızla aralarında bir fark yoktur.
Kültür ölçme şeklinize tükürürüm ndjebejrb ahanda tükürdüm.
Starbucks yoksa kahve dünyasına gitsinler mi?

(bkz: oxford vardı da biz mi gitmedik)

Edit:imla
Kültürlü erkekler kahve çekirdeği alıp, kendi kahvesini kendisi yapıyor.
ilber ortaylı nasıl bu kadar kültürlü sanıyorsunuz. adam her gün zıtarbaksta.
Oraya gidip ağzını yaya yaya konuşan pelinsularla berkcanlarla aynı ortamda bulunmak yerine çayını yapıp terasta güvercin reisler ile içmeyi tercih ediyordur.
kardeşler kıraathanesinde oturup 3 siyaset 1 futbol 1 cinsellik konuşan erkek tipidir.
öle demeyin yav, fakirdir belki.

4 liraya sallama alıp içiyorum ben,

daha ekonomik. 24 tane hem.
starbucks ta bardaklı kültür satıyorlar çünkü.
"tezgahta satılan kahveyle kültürü ilişkilendirmiş" yazar beyanı.
cay icmekten baska bir meziyeti olmayan, futbol ve siyaset disinda baska birsey konusamayan ici bos kro erkektir.
demir küllüklerin, küçük taburelerin dünyasında büyümüş çay ocağı insanın doğasına terstir. biz duvardaki soluk posterde bilmem kaç sezonunun ayakta soldan üçüncü oyuncusunu çıkartmayı, ocakçı ile sohbet etmeyi, kırmızı beyaz menamin çay tabaklarını, ince belli bardakları seviyoruz. white mocca can sıkıntımızı hararetimizi almıyor.
Bu başlığı açanların mekan=kültür ölçümü yapmasından yola çıkarsak aslında starbucks' a gidenlerin hepsinin kafasının çalışmadığı gerçeğine ulaşabiliriz.
" Mal " mısınız yavrum siz? Kafein beyninizi ziyadesi ile çürütmüş sanırım zira saçmalamaya başladınız. Haftada bir iki giderim ama sizin gibi tipleri görünce kendimden utanmama neden oluyor bu gidişler.
daha iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan insan. lan daha düne kadar bokunla oynuyordun ne ara sturbacks a gitmemek kültürsüzlük oldu.
Avel olmayıp adam gibi adam olan tiplemedir.
gitmedim gitmem nokta.
aklımıza starbucks hikayesi gelmiştir.
Bakir erkektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar