bugün

yüreyimizden ata sevgisini söküp alamayacaklar ama naaber. evet.

edit: sefkili kemalist kardeşlerim, lütfen açık oylamayın, ben bunu prim yapmak amacıyla yazmadım ki. ğerçek düşüncem bu.
adından dahi korkar duruma gelmişler. silmeye çalıştıkça daha da boğuluyorlar. yazık.
görsel
Madem öyle tepkinin en basiti. Kanal listesinden çıkarmak olacaktır.
Bu ülkede medya satilmistir.
Artik sansürde olur algi yönetimi de olur.
Türbanlı kızların bile artık atatürkçü olduğu bu devirde zor mhp akpyi yedi akpli türbanlı kızlar bile ulkucuyum demeye başladılar yeni moda ülkücülük 2 atsız şiiri okuyan türkçü ülkücü kesiliyor.
siz de türkiye'De bu sansüre destek verebilecek bir kesimin gerçekten olduğunu unutup 24 saat fox izleyip orgazm olun, seçim gecesi de aaa ama biz kazanıyorduk noldu ki? kesin hile var deyin.

velhasıl kelam, siz kanal listesinden silince o destek veren kitleden eksilme olmayacak.
it ulur, kervan yürür. Bunlar gibi çok it geldi geçti, ama hala atatürk sevgisi tüm gerçek türklerin yüreğinde.
Bu film televizyonda ilk kez yayınlandığında da bu sahne yoktu. Yeni bir şey değil. Benim sevdiğim bir sahneydi, televizyonda yayınlanmadığını görünce Atatürk üzerinden espri yapılmasın diye engellendiğini düşündüm.twitterdaki yorumların çoğu öyle. Bir çok insan maalesef rahatsız olmuş.