bugün

öncelikle küçük bir not defteri bulundurun yanınızda. tüm negatif enerjilerden arının ve ne bulmak istediğinize değil, ne aramak istediğinize odaklanın ki algıda seçicilik yapıp gözünüzden önemli detayları kaçırmayasınız.
önemli kişileri, tarihleri (çok mühim), takipçileri, takip edilenleri, "bu ilerde işime yarayabilir" dediklerinizi, gözünüze batan kişileri not edin. stalkın ardından telefonu kenara bırakıp notlarınıza göz atın, eksik parçaları tamamlayın, teoriler üretin, stratejiler yapın...

bazen siyah gözlük takıp takım elbise giyiyorum stalk yaparken. kendimi atanamayan ajan gibi hissediyorum hatta. Cia de fbi da halt yemiş yanımda.
Eğer istersem gss prim borcunu bile öğrenir, aile soy ağacını çıkarırım. Çünkü azim budur. Ama uzun zamandır bıraktım stalk işlerini, her şeyi bilmek mutsuzluktur ve stalk sadece mutsuzluk getirdi bana. Cehalet büyük mutluluk cidden. Özeniyorum size.
kızlar şiarınız stalk yapma spor yap olsun.
Stalk yaptığınız hesabın hikayelerini izledikten sonra engellemeyi unutmayın. Bu husus çok önemli.

Çünkü Bugün uzun zamandır izini sürdüğüm kişinin bu yüzden fake'de olsa hasabını öğrendim.

Hikayelerini izlediğini bildiğin halde nasıl kim olduğunu yeni öğrendin diyeceklere, istatistiklerden hep, takip etmeyen 1 kişinin paylaşımlarımı görmesine rağmen izleyenler listesinde o kişinin kullanıcı adı yoktu. Dün gece gördüm, sabahında engeli basmış.

Yan heaabımdan baktım oradan kullanıcı adı görünüyor.
Hepsine alev atın.