bugün

bursaspor gibi bu sezon şampiyon oldular,oldular. seneye imkansız.
(bkz: edison cavani)
inter'in bir puan gerisinde 59 puanda yer alan, ligin flaş ekiplerinden biri. (bkz: böyle olacağı belliydi zaten)
ligde son 2 haftada 2 mağlubiyet alarak inter'in gerisine düşmüş ve 3. sıraya gerilemiştir.

oysa biz inanmıştık..
sicilya mafyası'nın yönetiminde etkili olduğu sicilya takımıdır.
gelecek sene şampiyonlar liginde başarılar dilediğimiz italyan takımı.

sene başından beri tam bir istikrar abidesi olan takım son iki haftadaki düşüşüyle bizleri korkutsa da, gelecek sene şampiyonlar liginde izleyeceğimiz için heyecanlıyız.

(bkz: go i ciucciarelli!)
iddaa oynarken 3 kez bu takıma vermişimdir ve 3ündede yenilmiştir . şampiyonluktan etmişimdir bu takımı. milan maaşa bağladı hatta .
2009 dan beri teknik direktörlügünü Walter Mazzarri nin yaptigi italyan futbol takimi.

http://www.sscnapoli.it
yeni sezonun ilk mağlubiyetini almış güney ekibi. hastasıyız ezelden beri.
bugün kendi evinde parma'ya yenilerek paracıklarımı uçurmuştur. çok severdim seni napoli neden yaptın bunu bana?
manchester city ipnelerine bu akşam koymuş takımdır. takımımdır. sayesinde ve diğer takımlarla birlikte 5 tl'ye 587,15 tl kazandırmıştır.
işte bu adam:edinson roberto gomez cavani/#13753998
manchester city isimli takımı bu akşam cl'nin dışına atacak takım, takımım. yürü lan napoli!
an itibariyle villareal deplasmanında 0-2 galipler. ve bayern'i yenmek üzere olan manchester city uefa'da devam etsin.
inşallah manchester united ile beraber takılırlar.*
not: villa real 0 puan ile fenerbahçemin cl ligi rekoruna ortak olmuştur. oha lan!
şampiyon olması istenen takımdır. sen cavaninin yanına goran pandevi koy, marek hamsikler gökhan inlerler havada uçuşsun ama interin gerisinde kal. falcaodan sonra geçtiğimiz yılın en etkileyici performanslarından birini ortaya koyan cavani bu takımı şampiyon yaparsa ikinci maradona olma ihtimali vardır takım için.
siena denen takımı ı deplasmanda hiç yenememiş takım.
edinson cavani abimizle coşmuş italyan takımı. taa diego zamanından hastasıyız. muhtemelen bu skor ile turu aralayabileceklerdir. öyle umuyorum.
maradona'nın 88-92 arası efsaneleştiği güney italya takımı. Türkiye'de her açıdan bursaspor'a benzerler. zira bursaspor'un yaptığı gibi milan, inter, juventus'u dize getirip o yıllarda ve hala gönüllerde taht kurmuştur.
roma ile aralarında mevzu olan italyan takımı.
italya kupasını kazanmış takım.
italya Kupası Finali'nde Juventus'u 2-0'lık skorla geçip kupayı 4. kez müzesine götüren takımdır.

Edinson Cavani, Marek Hamsik gibi futbolcuları olduğu sürece sırtı yere gelmez bu takımın.

böylece Napoli, 25 sene aradan sonra italya Kupası'nda zafere ulaştı (bu konuda rekor 29 yılla fenerbahçe'dedir).
italya kupasını sonunda müzesine götüren takım. yakıştı be napoli, yürü lan edinson cavani, kim tutar seni!
not: umuyorum seneye kadrodan adam yollamazlar ve 2-3 iyi takviye ile kafaya oynarlar.
(bkz: bize her yer napoli)
bugün viktoria plzen'den kendi sahasında 3 yiyen takım.
geçen yıl bu dönemlerde şampiyonlar liginde şampiyon chelsea'ye deplasmanda 3 atıyorlardı. oldu mu hiç?
bugün, 10 ocak 2013'te oynanacak maçta chievo karşısında galibiyetine 1.85 oran verilen takım.
lakabı eşekler olan italyan futbol takımı.
PES'teki en iyi takımdır.
Ayrıca favori takımımdır.
Edinson Cavani ve hamsik en mükemmel isimleridir.
yeni sezon öncesinde rafael benitez i başa getirip edinson cavani yi psg ye göndererek kalan taraflara real madrid in yarısını transfer etmiş olan takımdır. şöyle ki; gonzalo higuain, jose callejon ve raul albiol ü aldılar, yetmedi pepe reina ve Dries Mertens ile olayı aştılar. yarın da galatasarayımızla hazırlık maçı yapacaklar ve esas sınavımızı burada vereceğimizi düşünüyorum. bizim aslanlar bunları yenerse tamamdır diyebiliriz.

haydi rastgele!