bugün

Her salonda spora yeni baslamis etrafa suh suh bakan acik saçık giyinmis bir kiz oluyor. Daha bugun gordum kiz resmen biri gelsin de benimle muhabbete girsin sikiselim diye bekliyor aq. Goruslerim bu kafada olan kizlari rahatsiz edebilir ancak bunlari anlamayacak kadar kimse salak degil. Bu kadar basit olmayin.
taytı göğsünün altına kadar çekip spor yapmaya çalışan ve yardım bekleyen kızdır.
Spor salonuna kızlara yavşamak için giden erkekle iyi anlaşırlar.
Anlaşılmaz bir şekilde full makyaj gelirler...
Yalnız ülkede ki tüm erkekler sportif.. Maşallah komple bady ciyiz.

Duyan gelmiş.... Duyan gelmiş...
Herhangi kızın gitmediği bir spor salonuna gittiğimden hiç tanımadığım karakter.
instagram da kullanmadığım için kendisi ile toplasan belki bir iki kere merabalaşmışımdır o kadar ve hayatımda bir eksiklik de yok bence.
muhtemelen bi kız (bkz: ) olsun da yavşayayım diyen kişiyi bulacaktır

(bkz: tencere-kapak)
buradanda anlıyoruz ki kızlar da sex istiyor ve bunun aslında hiç bi acaip tarafı yok.
acaip olan biziz ama şunu da söyleyim ki eski kafalı biri olarak böyle rahat olan bi kıza asla yaklaşmak istemem.
demek ki kadınlar bunu bin yıllardır farkettikleri için naz diye bişey bulmuşlar ve bu isteklerini gizlemişler. iyi de etmişler.
sıkılmıştır. bunalmıştır. aksiyon peşindedir. hayatına renk katma arayışındadır.
Kendi gibi ucuzunu bulur, alan razı veren razı.

Takılmayın böyle şeylere.
Hiç ilgimi cekmeyen kızlardır.

O sıra ben yaptığım sporla meşgul olduğumdan kimseyi gözün görmüyor.

Mal mal ortalıkta dolanırsa çekil lan şurdan deyip iteklerim bile.
Spor mu yapmaya geldin kendini mi göstermeye gerizekalı.

Zaten ben o yüzden genelde sabah erken saatte giderim. Ya da insanların en az oduklari saatlerde salonda olurum. Hafta sonu hiç ugramam.
Bicepslerim iyidir beyaz anannem gibidir.
itici kızdır. Daha çok bekler.
O hareketi yanlış yapıyorsunuz hanımefendi diyerek kaslarını sergileyecek o adamı da hatırladınız o zaman.
Bmw’ye akşamına verir.
kucakta hop hop hoplatmalık bir kızdır. bizim trump avm'deki macfit'e çok gelir bu tiplerden. mutlaka sikicilerini bulurlar hızlıca. vakit kaybına tahammülleri yok orospularımın *