(bkz: şuna bir kız bulun sussun)
(bkz: beyin en önemli cinsel organdır)
açı sabit olmalı, sabit.
eski roma dönemini konu edinen, gerçekten insana değer verilmeyen bir dönemde geçen diziyi izleyip günümüzdeki cinselliğe bakış açısını değiştiren bir kız varsa eğer; siksinler efendim. Siksinler zaten.
yere dik 90 derece penis şeklindedir.
o zamanlar öyleymiş n'apak ? sırf türk kızları için roma tarihinin gerçeklerini değiştirmeye lüzum yok.
bu entry gösteriyor ki bazı kelleler hala roma dönemi zihniyeti ile düşünüyor hala köle efendi ilişkisi var zannediyor. geridir bu beyinler efendim geri.
şuradan görebileceğimizdir: http://www.kirmizielmasoz...rtacus:+gods+of+the+arena
spartacus izlemeyen kızlardan farksızdır.
burada kızlar ikiye ayrılır,bi taraf a ne kadar ayıp diye kanal değiştirme cabasında bulunur ama bi taraftanda bakar!diger taraf ise hayatın ihtiyaçları arasında normal bi işlev olarak görür ve devam eder.
herkes tarafından yanlış anlaşılan, izleyen izlemeyen özelliklede izlemeyenlerin pek bi yorum yaptığı bu dizide efendim bekarete önem veriliyor. en gözde köleler bakire o dizide ve evin sahibesi tarafından korunuyorlar. ve tv dünyasında cinselliği sanat olarak en iyi sahneleyen dizidir, cinselliğe bakış açımı gayet olumlu etkilemiştir merak edenlere..
(bkz: spartacus izleyen hbbia nın cinselliğe bakış açısı)
(bkz: bi dizi izledim hayatım karardı)
zaten bu yorumu yapan bi yazar o diziyi erotik sahneleri için izliyordur orası da ayrı bir muamma.