Sözlük erkeklerinin tam anlamiyla ....... olduklarının da gerçeğidir. (bkz: artık ne uygun olursa)
Her lafa verecek bir cevabim var ama once entrye bakiyorum entry mi diye. Sonra yazana bakiyorum yazar mi diye.

Suskunlugum asaletimden intikamin adaletimden gelir.

Arti oy verip adam ettiysem seri eksi oy veren ibne olup yok etmeyi de bilirim.

Üff ck slksn grcktn.
eksik ama doğru iddia.

şöyle ki;
çoğu görüntü itibariyle hd yayın kalitesine sahip olabilir ama! içten içe tüplü televizyon tadında konuşmaları bu dar alandaki iddiayı türkiye sınırlarına taşımaktadır.
'kezban' derken söylenmek istenen; ufku dar, kitap okumayıp sadece diziler seyreden,dergi, gazete karıştırmayan, ülkede olan bitene ilgisiz tiplerse eğer gelin o kelimeyi genelleyelim. ne kezbanlar var ki; o herşeyi ben bilirim diyenlerden daha iyi bilen, ülke gerçeklerine daha duyarlı, sosyal ilşkilerinde daha başarılı olan.
don't feed the troll
saçma sapan bir tespittir.
sözlükteki kadın yazarlar genelde ya öğrenci ya da okumuş çalışan kadınlar.
çoğu da bilgili, kültürlü.

sen burayı kız meslek mi sandın karşim?
tüm kamiller kezbanlar toplandık atışıyoruz sorun nerde .
evet hepimiz kezbanız. hepimiz yüzümüze bakılmıycak derecede çirkiniz. iğrenciz biz. boşver sen. sen niye bunun derdine düştün bu arada.
Sanıyorum her sözlük kızıyla tek tek konuşmuş ve muhtemelen asılmış sözlük yazarı söylemidir. Kızsal savunma bizde içgüdüsel ya ondan hemen savunmaya geçtim. Neyse ama normalde görsek suratına bakmayacağımız tiplerin eline klavyeyi alıp dikkat çekme çabalarına takıldım istemsiz ona yanarım.
hepimiz turk kiziyiz. hepimiz kezbaniz.
"Kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş"i hatırlatır.