bugün

ermeni iddialarının büyük bir yalan olduğunun en büyük kanıtıdır.

ulan 1 milyon ermeni öldü diye ağlıyorlar 100 yıldır. 1 milyon kişi ne demek beyniniz bunu yorumlayacak kadar var mı? 1 milyon kişinin ölmesi demek bugün doğu anadolu ve yüzlerce kilometre çevresinden toplu mezar fışkırması demek. sırpların yaptığı Srebrenitsa Soykırımı'nda bile 10 bin veya daha fazla boşnak öldürüldü. balkanlarda sürekli toplu mezarları çıkıyor öldürülen boşnakların.

eski türk tarih kurumu başkanı ve mhp milletvekili yusuf halaçoğlu da şöyle açıklamıştır bu durumu ve ermenilerin nasıl işi yokuşa sürdüğünü belgelemiştir;

--spoiler--
"ermeniler'e söyledim gelin türkler size soykırımı nerede yaptıysa toplu mezarlarınızı kazalım çıkan kemikleri uluslararası labaratuvarlarda inceletelim.ama 2003 yılından beri hiç toplu mezar göstermediler.buna rağmen isveç parlementosunda mardin'de bir toplu mezar olduğunu iddia ettiler.üsteledim ve isveç'ten ermeni asıllı bir parlementer geldi yanında da süryani bir şahıs var..gittik mardin'de iddia edilen yerde bir delik var ama bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor.adama gir delikten içeri dedim girmem üstüm pislenir dedi.sana elbise alırım gir dedim bu kez savcı izni lazım dedi.allah'tan hem savcı hem kaymakam vardı yanımızda savcı bey izin verdi ve girdik beraber.içerideki kemiklerden inceletmek için numune al dedim almam dedi işi yokuşa sürdü.ben numuneler aldım ve uluslararası labaratuvarlarda incelettim kemikler 2200 yıllık çıktı.biz ermenileri 2200 yıl önce mi katlettik.iyi de biz o zamanlar anadolu'da değildik ki!.. roma'dan kalma toplu mezarlardı onlar.türkler tarihin hiç bir döneminde soykırım yapmamıştır"
--spoiler--

yusuf halaçoğlu, hocalı katliamı paneli, kars, 17.02.2013.

bununla beraber bir türlü şu tarihi belgeleri açmaya da yanaşmıyor nedense ermeniler. niye korkuyorsunuz kardeşim varsa da yoksa da çıksın ortaya. madem size göre kesinlikle var, getirin belgeleri dünya önünde haklı olduğunuzu koyun ortaya. soykırım yok ki belgesini sunasınız.

o öldü denilen ama ölmeyen ermenilere ne mi oldu peki? tehcir kararı alındıktan sonra buna tabi olmamak için alayı biz ermeni değiliz dediler.

(bkz: ermeniler türkiye de kürt olarak yaşıyor)
hiç . varsa biz bu ermenileri yedikmi .
kürt ırkçılığı yapan zatların neden soykırım soykırım diye kudurduklarını da açıklayan olay.
Bir buçuk milyon ermeniden bahsediliyor dağ taş her yerden çıkması lazımdı.

gelin açalım kaynakları,kazı çalışmaları da yapılsın diyorlar bunları da kabul etmiyorsunuz.
1 milyon kişiyi yaktığımızı iddia eden muhteşem zekalarla tartışılmayacak kadar derin mevzudur.
sen kenara çekil abiler konuşacak.
Ölü yakımı 1.5 ile 2 saat arası alır. Ve bu sadece tek bir ceset için geçerlidir, ve fırınlarda, ısı kaybının mimimuma indirildiği durumlarda geçerlidir.
Acaba bahsi geçen 1.5 milyonu yakmak için ülke çapında kaç tane endüstriyel fırın vardı?
Onu da geçtim, Almanya'daki toplama kamplarında kaç tane bu tip fırın vardı?
Soykırım mafyasının kafasından uydurduğu rakamlar ve anekdotlar üzerinden ilk önce Almanya'yı, şimdi de Türkiye'yi soyup soğana çevirme istekleri önündeki ufak bir engeldir.
Ermenilerin yaptığı tek şeyin laf salatası olduğunun kanıtıdır.
soykırim arayanlar, kizilderililere, kuzey afrika ülkelerine, kafkas türklerine sorsusunlar bunu.