bugün

On birinci nesil yazar. Hoşgelmiş.
Edit: keşke gelmeseymişsin.
Adamın başlığını açmışım ve hoş geldin demişim ama adam troll çıkmış amk şansa bak.
ahlaksızın tekidir. muhtemelen ailesi arap yahudi veya yunan kırması bir şey zira ülkesinin kurucusuna bu kadar düşman olmasının başka açıklaması yok. sabahtan beri askeri halkın karşısına dizeceksin polise vur emri vereceksin gibi şerefsizce şeyler yazıp insanları kin ve nefrete sevk ediyor. illa ki gören birileri vardır. gerçek hayatta zaten fazla yaşayamaz bu kansızlık ile sözlükten de biran önce gönderilir umarım. kendi vatandaşını kendi polisinin askerinin öldürmesini isteyenler feto denen kansızın adamları idi malum bu da onlardan sanırım..

edit : yazdıklarını hemen silmiş korkak. hani ne oldu erkekliğin hani ne oldu kemalistleri öldürme isteğin yemedi dimi nazik yerlerin. ekran ss leri alınınca entiriyi silmen bir şey değiştirmiyor o bakımdan o nazik poponu aldığın 4 bin lira maaş ile sağlam bir yerlere al. halkı kin ve nefrete sevk etmenin bazı yaptırımları oluyor zira..
Anıtkabir'in yıkılmasıyla ilgili onlarca entry girdikten sonra korkudan hepsini silen ezik. Sen daha entrylerinin arkasında duramıyorsun bir de Anıtkabir'i yıkacaksın öyle mi?
Bu siyasal islamcılar neden böyle ödlek oluyor?
anıtkabirin yıkılmasını istiyorsa buyursun gitsin yıksın?
yazılanlar doğru ise azıcık şerefin varsa git yık hadi.

yemedi mi? gitte o fayansları bir bir sana montelesinler hadi.
5 kol çalışması kapsamında sosyal portallara bilinçli yerleştirilmiş provokatörlerden biri. Troll deyip geçmek meseleyi basite indirgemek olur.
Halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçunu alenen işleyen yazar. Ve bu suçu Uludağ sözlük üzerinden işliyor. Aramızda adliyeye giderek şikayet eden birisi çıksa en az 2.5 yıl hapis cezası alır yazdıkları yüzünden.

Umarım sözlük yönetimi gereğini yapar. Alenen suç işleyen birini siktir etmeleri için illa bizim kampanya başlatmamıza gerek Yok. Ne olduğunu bilmeyen moderatörler varsa arkadaşın sildiği entrylerine baksınlar. Ya da biz entrylerin ekran görüntülerini verebiliriz.

Edit: ayrıca 'ben suç işlemedim sadece ihtimaller üzerine konuştum' diye palavra sıkan şahsiyet. 'Anıtkabir avm yapılsın boş boş duracağına işe yarasın' diyen de sendin, hiç öyle devlet yaparsa diye yazmıyordun. Neyse savcılara anlatırsın artık. Üşenmeyeceğim tek şey Atatürk düşmanlarını şikayet etmektir ve daha önce defalarca yaptım. Kendine avukat bul şimdiden delikanlı.
404 not found olmuş gibi görülen badem gözlüdür. it mi ürür yoksa uçar mı bilinmemekte artık..

görsel

insanlara it yakıştırması yapanlarda peşinden gider umarım..
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar