bugün

biliyorum ulu solcusu, ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi satın almacı kardeşlerim tepki gösterecek "iyesta bu ne demek sakın ha bir daha duymayayım, yoksa erkek erkeye ilişkiye girmeyiz senlen" diyerek tepki gösterecek ama mamafih durum bu.

elimde deyil arkadaşım. engelleyemiyorum bu acı hadiseyi. sözlüye giriş yaptığım andan itiparen aqepe haqqında yazılanları okuyup "ulan iyi ki solcuyum, iyi ki qemalistim" diye bu gey bünyemle gurur duyuyorum.

laqin, ne zaman sözlükten çıqış yapıp reele aqsam bir anda açık bir aqepeli oluveriyorum. (koyu deyil allahtan)

yapılan icraatlar, yollar, qöprüler, viyadükler, konutlar, ihalar, aliqopterler, milled bahçeleri, dev gibin avmler, porsche'lar, götdelenler, bursa iskender kebapçıları, marketlerdeqi teneke teneke sıvı yağlar (ceyepe döneminde yağ yoktu zira) sebep hep buna.

bunlar detay sadece bayburt'A 300 milyon tale'ye yapılan havaalanına ne demeli? (ne gereyi var şimdi bunun. baq işte sözlüye girince yine qemalist oldum)

hofff! bıktım artık bu ikilemlerden. ful qemalist olmak istiyorum ben yha. pis aqepe, kötü aqepe! bırak yakamı artıq, bıraq! kötüne qirsin yabdığın yollar, qöprüler. üstelik "baqara, maqara."

qemalistim ben, qemalist, qemalist, qemalisttttt!!! evet.