bugün

yeni bir yazardır kendileri. sözlükteki amacı kişileri hem sosyal medya hakkında bilgilendirmek hem sosyal incelemeler yapmak hem de sözlük içi eğlenceli ve bilimsel konuları dış medya sitelerine kaynaklarıyla birlikte aktarmaktır. sosyal medya hakkında aklınızda olan her soru, görüş, öneriyi de hiç üşenmeden her an cevaplayabilmektedir. iyi yazmalar.
Sözlüğe yeni bir haberle merhaba demiş yazar. Haberini yaptıklarının takdirini alır yapmadıkları laf sokmaya çalışır burası Uludağ sözlük hoş gelmiş.
yaptığı çalışma daha ilktir, devamı gelecektir. olumludan çok olumsuz yorumları dikkate daha çok almaktadır şahsı. ayrıca bu konularda yardımcı olacak olan, senden bir şeyler kapayım, haber nasıl yazılır öğreneyim, aman sosyal medya ne güzelmiş diyenleri de beklemektedir.
ya öğretmen taklidi yapan bir troll ya da troll taklidi yapan bir öğretmen.

ikisi de değilse sıçtık zaten.
(#24294122)

canına tak etmiş yazar. haklı.
çeşitli itiraflarda bulunan yazar. Yazık..
haber yazma tekniklerini, sosyal hesap yönetimlerini ve sosyal medya çözümlerini yalayıp yutmuş yazar.

günde beş liraya sitenize haber ekler, makale yazarım. beni işe alın. üzülme simileyi.
günlük 30 tl karşılığında ruhunu satan yazarların olduğu uludağ sözlükte günlük 5 liraya yazı yazacağını belirterek piyasayı bir hayli düşürmüş olan kullanıcı.

bir nevi yevmiyesi 80 lira olan kürtlerin yerine, 40 lira yevmiyeye çalışan suriyeliler gibi.
troll gibin bişey.
troll değildir.
sosyal medya'dan nasibini almıştır.

https://www.facebook.com/...94721/?type=1&theater
(bkz: sosyal medya editoru nun aslında mob barley olması)
çocukluğuna inilesi yazar.
çocukluğuna inerken 6 kasım 2002 geçilmemesi gereken yazar.
1 yıl içinde uludağ sözlüğü geçecek popülerite yakalıyacak diyendir. Sonra döndüm dedim ki. (bkz: yav he he)
on birinci nesil silik sözlük yazarı.