bugün

siktir ordan diye actim, neyse ki bu kadar kafasi çöplük olan kimse yokmus sozlukte.
bu ülkenin son zamanlardaki tekniği bu arkadaş ... kardeşiz diyip de birbrnn acısına üzülmyn faşizan düşnclree sahip ırkçı tutma sahip insanlr barndrn laf da kardeşizzz diyen kesim çok yazık.
Hepimiz 'insan' ırkına mensup varlıklarız, bu yüzden etten kemikten ölen kim varsa elbetteki bizdendir. Kendi içimizde büründüğümüz toplulukların adı bir yana, ölümden ötesi yoktur dünyada. Taş kalpli görünmek cool olmak demek değildir, herkesin canı yanar bir ölüm haberinde. Sizin yanmasa bile elbette yakın çevrenizde birininki yanar, en azından ona bile üzülürsünüz. Bu gün canım sıkkın benim sözlük, format falan sikimdede değil. Ölen bir çok insan oldu, geleceği olan insanlar, insanlığa belkide nice değer katacak insanlar.
maksat biz dalgamıza bakalım hesabıdır.
"bana dokunmayan yılan bin yaşasın" felsefesidir. yok yere bir sürü eve ateş düştü, boşu boşuna. bunları bile bile bu sözü edebilen varsa... bişey diyeceğim ağır kaçacak şimdi.
Gerçektir... Sen hiç diğer sürüden kuzuyu kurt kaptı diye üzülen koyun gördün mü?