bugün

Abinle ben arkadaşız daha fazla bu şekilde devam edemeyiz demişti. 1.5 yıl flört edip neredeyse 1 yıldır manit olmamız ve abimle aman aman da samimi olmaması dışında mantıksız gelen bir kısmı yoktu aslında.
(hakkını yemeyeceğim, her anlamda hep abime karşı sorumlu hissetti kendini ve hep o şekilde davrandı)
Ben üç senede gecse ben senede gecse evlenmem demisti. Ki hic evlilik kafasinda biri degilimdir. Sıkıldım diyemedi sanırım.

Evlenmis. Cocugu bile var.
En büyük korkumu bana keyifle yaşattığı için.
geleceğe dönük hayat planlarımızın farklı olması ve onun planında benim olmamam.
mutluyum diye terkedilmistim. depresif emo boy olmadigim icin ozur dilerim aq.
Neymiş aldatmışım.

Boş beleş sebeplerdir.
Sevmiyordum. Mutlu değildim ve ben mutlu değilken onun benimle mutlu olmasını kıskanıyordum.
Hangi birini sayayım bilmiyorum bitmesi için tonla sebep vardı ama son yaptığı bardağı taşıran son damla oldu.
alışkanlığa dönüşmüştük.
Bdsm istedim diye. Amk bundan ilişki mi biter ya?
şimdi evli olduğum kadına aşık olduğum için.
Evlenelim, çocuk yapalım dediği için ayrıldık.
ben ayrılıcam sandı ve önce davranıp kadınlık gururunu kurtarmak için ayrıldı. salak.
eski sevgilimi çok özlüyorum.. kısaca bahsetmek gerekirse.. tarih : 2019 un soğuk bir kasım günü.
ablasının kendisinden daha güzel ve taş gibi olduğunu söylediğimden dolayı ayrıldık. aslında hep bu tarz şeyler derim. pek umursamaz ama nedense kızın boktan gününe denk gelmiş ki bana trip attı. onun bu bebeksi davranışlarına cevaben biraz ''ne trip atıyorsun lan '' havalarında takılmam, bu tarz mesajlar atmam ilişkimizin sonu oldu. çünkü gece yarısı sabaha karşı saatleriydi bende çok kötü bir ruh halindeydim o sıra uykusuz, agresif, depresif.. oysaki onu çok seviyordum. ayrıldıktan hemen sonra bir anlık sinirle de onla olan tüm fotoğraflarımızı bilgisayarımın, telefonumun her köşesinden özenle silip süpürdüm. o gün bugündür yüzünü ne fotoğrafla ne de gerçek hayatta bir kez bile göremedim. görmedim değil, göremedim. seni en son 2019 da gördüm. 2020 li yıllara geldik. 2020 oldu, 2021 oldu, 2022 olacak yoksun. covid-19 denen salgın dünyaya bela oldu. olalı da neredeyse 2 sene oldu. sen hala yoksun. uzun zaman oldu. seni çok özledim iki gözümün çiçeği..
" fatih istanbul'u aldığında dolmabahçe sarayı' nda kalmıştır değil mi ? " dediği için. üni. mezunuydu üstelik de.
dul olması habire kafa ütülüyor kendi kendine kuruntu yapıp trip atması dullardan artık uzak duruyorum psikolojik problemleri var.
Bok gibi biri olması. dindar ayağına takılıp uçan kuşla flört etmesi. Tamam flört et. Biri bitsin sonea diğeriyle et.
sanırım sadece son değil eski tüm sevgililerimle aynı neden.. şahsiyetsizlikleri sağ olsun. önceden sorun ben de mi diye çok düşünürdüm ama onlar gibi davranınca ayrıldıkları için her şey çok açık. konuşasım varmış.
Eski sevgilisiyle görüşmeye devam etmesi.
Avrupalı değilim olmayacağım.
amk kaç tane sevgiliniz oluyo anlamıyorum ki.
iq yetersizliği.