Fiziksel olarak oldukça iyiydi fakat zihinsel olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Edit: başlık başıma kalmış. Yoksa banane sizin eski sevgililerinizden. Herkesin sevgilisine kimse karışamaz.
Beş tane uzuvu var, hepsi bir noktada birleşiyor ve çoğu zaman beşi birden bana heryerde her zaman eşlik ediyorlar.Yeme, içme giyinme hepsini karşılıyorlar çok şükür her zamanda sağ yanımdadır.
1.90 sarışın ama tatlı değil. kaslıydı ama sporu bırakınca söndü. göbekliydi hafiften en son. canı cehenneme.
şeytanın ete kemiğe bürünmüş haliydi.
165 boy 47 kilo minyon tatlı bi şeydi.
175 boyunda 58 kilo beyaz tenli kısa siyah düz saçlı mavi gözlüydü. Bana nasıl baktığını ben de anlamadım.
ağırlık: 0

hacim: 0

özkütle: 0/0 tanımsız.

evet arkadaşlar matematik yalan söylemez son sevgilim tanımsızdı yani yoktu açık ve net.
Görüntü çok iyiydi canım. Takım elbiseler, saatler, bileklikler on numaraydı da... Karakter sıfır!
esmer beyaz ten nasıl oluyor lan bizimi koparıyonuz anlamadım ki.
180 kızdı. biraz sertti ama olsundu.
18 cm siki vardı.
Boyu 1.85 di sanirim zayifti bi de ama yapiliydi. Sarisindi sakali saclari falan. Onun burdan ta aminakoyim. Serefsizim ozlediysem.
Kocaman güzel dudakları vardı kahve rengi gozleri ve yumuşacık kahverengi saçları vardı çok özledim.