bugün

Farklı bir başlıktan çağrıştı. Ancak bu yaşanmış bir olaydır.

2 sene falan oluyordur. bir kızla emmeli gömmeli yalamalı falan takılıyoruz. Ayıptır söylemesi oral konusunda oldukça hassasım ve birinci önceliğimdir. Onun da öyleymiş. Neyse 3-4 ay kadar sık sık görüştük. Kızla bir ilişkimiz aslında yoktu. Karşılıklı haz için görüşüyorduk. Yersiz vaatlerde yoktu evlilik, sevgili olmak vb gibi.

Neyse bu süreden sonra gerçekten duygusal olarak birlikte olabileceğim (cinsellik değil) bir kızla tanıştım. Henüz kıza açılmadan bunu aradım dedim gel konuşçaz. geldi, benim için duygusal bir andı çünkü uyumumuz mükemmeldi. Haz noktalarımız uyuyordu ve en önemlisi sadece belli bir iş için araşıyorduk. Saçma sapan tripler sorgular yoktu. geldi bu arkadaş, kapıdan girer girmez yapıştı dudaklarıma. Dedim gel bi sakin ol. içeri gittik. Ben biraz geveledim üzülecek diye. sonunda baklayı çıkarttım dedim bi kızla tanıştım onunla ciddi düşünebilirim gibi. Onunla hiç bir şey konuşmadan sen bil istedim ona göre onunla konuşucam. her ne kadarda ilişkinin adı olmasada seni aldatıyor olmak istemedim dedim. Bi yüzü düştü. Tabi ki olabilir diye geveledi. Ben biraz tepki beklerken "bari son kez bi ağızıma ver" dedi. Ama şu an duygusal olarak yarı bağlıyım o kıza dedim. Son kez yapalım bir daha istersen beni hiç görme dedi. istemeye istemeye kabul etmek zorunda kaldım. Hayatımda ilk defa her şeye rağmen erekte olamadım sözlük. Olmakta istemedim yani aslında. bu durum karşısında yüzü düştü neyse kusura bakma yanlış bir şey istedim senden dedi çekti gitti. (Kapıyı çekti gitti)

Ertesi gün bu hoşlanmaya başladığım kızı aradım yemek yiyelim diye. Tamam dedi buluştuk. Güzel bir yüzük aldım. Niyetim ciddiydi işte. Hafiften bir girizgah yapacaktım. Kız o arada çok pardon eşimi aramam lazım çocuğu almış mı okuldan dedi ve eşini aradı amk.

Ulan hiç belli etmiyordu. Yani şöyle belli etmiyordu, çok bi muhabbetimiz olmadı kızla. çıtı pıtı bi hatun. Sıcak kanlı ama cidden duruşu falan çok edepliydi. O duruşa hasta olmuştum zaten. Kızla çok yakın bir ortak arkadaşımız varmış onu keşfetmiştik onun verdiği bi güvenle kız yemeği kabul etmiş yani. Sonra eşinden konu açıldı dedim acaba ayrıldılar mı. Son ihtimalleri değerlendiriyorum, kız eşini çok seviyor ve çok güveniyormuş olaydan bunu anladım.

yüzüğü vererek rezil olmadım bari.

Ha, bu diğer kızıda bir daha arayamadım. Geçen gün facebookta gördüm. Evlenmiş ve ikinci çocuğa hamileymiş.

Hayat çok garip ulan.
Ağızıma kısmı şaşırtır. Evet.
görsel
Yalnız kalan erkek en sevdiğim son.
O 3. Harfi hissediyorsanız sıkıntı var hocam.
sabaha kadar anasını emen buzoğ gibi emsin vallah karışmam sigara içerken emsin dursun.
ağızını kırayım yat artık.