bugün

oyleyse cok enteresan.
zira kuba gibiyim bir oda tv yazari idi. neyse, cikar kokusu.
rica ediyorum, sorularla gelmeyin.
kokusunu çıkarmaya geldim.
selamın aleyküm.

öncelikle şayet golgebeyi kardeşimin dediği gibi bu hesap kuba gibiyim nickli yazardan devralındıysa bu bir skandal.

bu hesap baskı ile şantaj ile ele geçirilmiş demektir.
kuba gibiyim nickli şahıs da karaktersizin biriymiş demek ki.

olayı anlatayım.

birkaç sene önce bu kuba gibiyim bana mesaj attı, kafakoparanus'un amca oğlu mustafa varank bunu dava etmişti hatırladığım kadarıyla.
kafakoparanus'a ulaşmak istedi. ben de kendisine aracı oldum.

demek ki dava olayını bir sözlük hesabı karşılığında çözmüşler.
benim aklıma bu geldi. bunun başka bir açıklaması olmaz zira.

arkadaşlar bir şey yazıyorsanız, yazdıklarınızın arkasında durun. arkasında duramayacağınız, sonuçlarına katlanamayacağınız bir şeyi yazmayın. yoksa bu kuba gibiyim kendi kendime yet gibi rezil olursunuz.

bir lafım da kafakoparanus'a.
tehditle, siyasi bağlantılarını kullanarak bir sözlük hesabını ele geçirmek ve ona kendi ismini vermek ne kadar etik?
Her şeyi bırakın da, koskoca sanayi bakanının uğraştığı işlere bak.
bence zall ya da yönetim bu durumu bilmiyor.
bilseler " yok artik " deyip bunu kesin silerler. eminim bu konuda. inşallah kafakoparanus abinin bu hamlesini gormezler de kendisi silinmez. basligi uplayip gozlerine sokmayalim.
Evet hesap sahibi götüne güvenememiş peşkeş çekmiş bu hesabın aynısı ekşide de var inşallah birileri linç etmez bu yazarı.
Edit: ekşiden de gitmiş.
abi, "beni silmeye altı okka taşak lazım" diyorsun, sonra da "ben mafya mıyım insanları tehdit edeyim" diyorsun. mafyasın işte, bildiyimiz mafya! evet.
Kim sikler seni ya yok araya girmiş yok aracı olmuş bilmem ne
Aq iyice babanızın malı yaptınız burayı.
abi, baq seni severim! allah aşkına uyma şu geylere, lütfen! bak allah'ın adını verdim! uğraşma n'olur!
görsel

sevgili kafakoparanus itiraf et de rahatla, tayfun'la seviştiniz mi?

hayır adam sizinle davalık olmuştu, sevişecek kıvama gelmişsiniz. nasıl oluyor böyle?
sözlük renklenecek yine. Yalnız milli görüş gömleğine aykırı bir hesabı devralmış. Keşke entrileri silseymiş. Şu haliyle epeyce gündem olacak.
https://pbs.twimg.com/med...at=jpg&name=4096x4096
Adam gibi adam, delikanlılık timsali, çok muhterem bir abimiz.

Çekinmeden Doğruları yazan, kaliteli bir yazar.

Hoş geldin hacı abi.

Edit: hoppala gelmesiyle gitmesi bir oldu???
dokuzuncu nesil silik.
Pabuç pahalı tabi haliyle Dede de acil silmiş hesabı. Her gelişinde bir vukuat. Normal gelemiyor artık. Son satınaldığı nik tam bir fecaat örneği. Tengir e dua etsin yine, yoksa ayıkmayacak mevzuyu. Ya varsa elinde böyle temiz kelepir 9. Nesil hesap olan varsa dedeye satsın hayrına sevabına. Yazık la.
Gördük altı okka taşşağı.
Dedeyi harcadık matmazel.
inşallah bu sefer tek yönlü bilettir.
Gelme artık herkes tiksiniyor senden.
'Dede, dede' diye kıçında gezen ergen Veletler bile iplemiyor artık seni.
dur dur.
en çok güldüğüm de şunlar oldu.

" tayfun hesabi kullanmiyordu, rica ettim. bana bıraktı " (cici tayfun)
görsel

10 dakika sonra.
" vay şerefsiz neler yazmış lan, senin verdiğin hesabin a.ina koyayim. " (kaka tayfun)
görsel
LAN ADAM DAHA YENi GELMiŞTi NEREYE KAÇIRDINIZ.
adam bizden de ateist çıktı alümünyum.

hatta apateist

neler yazmış ?

abooooowwwwww

40 yıllık ateistim ben bile yazamam.
naptınız benim dedoşuma yhaa..
Aga siz ne yaşıyorsunuz?
(bkz: namazda watsaba niye giriyon)
(bkz: ite güvendim)
(bkz: biraz tırssınlar)
(bkz: köylümü aradım)
(bkz: ben size ağır gelirim)
Ya dayı kaç yaşına gelmiş adamsın uğraştığın işlere bak. Benim peder emekli asker yeminle bu kadar boş işlerle uğraşmıyor.
Yıllık izinde yine bir şeyler kaçırmışım anlaşılan. 20 bin entry'li hesap mı almış dinozor dede napmış anlamadım.