bugün

hakkım da söylediklerine katıldığım hoş gelmiş yazar.
macar futbolcu zoltan gera hayranı yazar. en sevdiği içki ayrandır.
kendi adındaki başlığa kendini anlatan kelimeler yazan yazardır.
-boş gelmiş kişidir.
beyin özürlü yazar, hristiyan düşmanı.
doğruluğu bilen ve gözünü budaktan esirgemeyen yazar.
hoş gelmiş über yazar.
salak yazar imiş.
gözlemlediğim 3-5 kişilik çapulcu tayfasından biri. Hiç hoşgelmemiş. Nickaltı övgü düzenler onun çapında ergen veletler.
edirneli dini bütün bir esnaf olan yazardır, dürümcülük yapmaktadır.
kıskanılan yazar. onu övenler onun gibi akıllı adamlar. kıskananlar ya ateisttir, ya cahil. tekrar hoş gelmiştir. nick altına yazanlar onun gibi aslan ve alnı ak kesim.
beni gaza getirmiş yazar.
troll bile olamayan çocuktur. ayrıca otomatiktir. (#19548720)
36 yaşına gelmesine rağmen ne sabit bir fikre ne sabit bir ideolojiye ne de sabit bir bilgi birikimine sahip olamamış, bunca yıl neden yaşadığı merak konusu olan, 36 yıl boyunca kim yönlendirdiyse oraya gittiği aşikar, 36 yılda öğrendiklerini 1 gazete kupürüyle-yandaş medya- çöpe atabilecek kadar şeffaf ya da bir o kadar rengarenk, nereye yönlendirilse oraya gitmiş, ve gitmeye de devam edeceği besbelli ortada olan bir yazar kardeşimiz. ben olsam bu yaşa kadar hala sabit bir fikrim ve belli bir bilgi birikimim olmadığından yaşımı söylemeye utanırdım vallahi. cesaret işi.
allah akıl fikir ihsan eylesin ne diyelim.
gerçi 36sından sonra biraz zor ama. her ne ise.

edit: ayar vericem derken ayar yemiştir. afiyet olsun.

(#19556136)
(#19556156)

"kest" ne la? *

edit2: benim üzerimden prim yapmaya çalışan bir 10uncu nesil. hala benimle ilgili olan başlığını uplıyor. yazık. *
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlarla muhatap olma talihsizliğini yaşayan yazar. bırak aga bırak entry girmeden önce tanım entyrsi oku sen önce tabi birazcık saygın varsa.
ne fikir ne de bilgi sahibi yazardır. sahibi olduğu tek şey cehalettir.
şerefli türk polisinin yanında olan yazar.
kendisine "teloskopik jop" hediye etmek istediğim polisimizin eleştirilmesine tahamülü olmayan "hiç yanlışı olmadığını" savunan yazar.

görsel
sözlükte kendini yazar sanan reklamcı boş kişilerin ağız payını iyi veren yazar.
bazı malların üstünden prim yaptığı, doğruları söyleyen arkadaş.
her öz türk evladı gibi şerefli türk polisimizi korumayı bilen vatandaş.
arkasına güvendiği bir şey almadan sadece kendi gibi yazan yazar.
batırdıkça ses getiren, getirdikçe titrettiği malların saldırısına uğrayan dost.
takma fazla ezikleri kardeş, doğruları yazmaya devam et.
#19563978 haddini aşmaması gereken yazar!

taşkala yaparız, eğleniriz güleriz lakin bu tarz terbiyesizliklere gerek yok!
(bkz: #19563978) entry'isinde her hangi bir sorun olmayan baba yazar. ahlaksızlardan ahlak dersi almıyorum maalesef.
-yoksa antikaw militarist'in ateist olması kimseyi ilgilendirmez denilen kişidir.
kendisi gibi düşünmeyenleri ahlaksız olarak niteleyebilecek kadar gözü dönmüş, boş beleş yazar görünümlü çocuk. ayrıca örümcek, ayrıca otomatik. ayrıca; (bkz: çocuk yazarlık)
çocuğu yaşında olanların çocuk yazarlıkla suçladığı yazar.
hesabını kaç kişinin kullandığını bilemediğim yazar. veyahutta bu hesap dışında kaç nickinin olduğu bilinmeyen insan. ekşi'de gök yeleli bozkurt'un 6-7 hesabının ortaya çıkması gibi illa birileri ifşa edecektir ileride. lakin sene oldu 2013 bir türlü çözüm bulunamadı ya şu feyk hesaplara, buna yanarım arkadaş ben!