bugün

Su götürmez bir gercektir.
Ülkesinde nitelikleriyle değer görmeyen birçok solcu, atatürkçü, aydın kesim yurt dışında kendilerini gösterirken, liyakat yürümeyen ülkesinde beceriksiz, eğitimsiz, diploması olsa bile işe yaramayan dandik sağcılar onun bunun hatrına bu insanların yerinde calışmaktadır. Solcular amerikada kanseri tedavi ederken sağcı bilim adamları(!) ülkelerinde kuran okununca hızlı büyüyen fasülyeyi keşfetmekte. Öğrencileri papaz eriğini imam eriğine çevirmekte, türbanlılar için el sıkışma aleti üretmekte. Kısaca saçmalamaktadır. Boşa nefes almaktadır. Farkı görün.
Eğitimli ne lan? Köpek miyiz oğlum biz. Öğretimli deseydin keşke.
üzülerek katılmıyorum akp ve chpyi ele alırsak sağ partide yönetici olupta yüksek lisans yapmayan yoktur fakat sol partide ağzı bozuk sadece lisansla yetinen adamlar vardır .

edit : sol bir çevrede doğup yetiştim fakat objektif bakabiliyorum . yiğidi öldür hakkını yeme .
(bkz: niyelik)
atatürk milliyetçidir . bazıları atatürk'ü farklı ideolijilerle anmak istesede bu böyledir . (bkz: chp atatürk ün izinden gitseydi mhp yi kurmazdım)
(bkz: dizilerde tüm sağcıların kötü gösterilmesi) yapılan genelleme aşırı yanlıştır.
eğitim kişiden kişiye değişir bence . bir grupla neden bağdaştırıyonuz anlamıyorum . sanki bütün solcular sağcılar sana ne bildiğine dair evrak verdi de sen günler , haftalar boyunca hesaplamalar yapıp böyle bir kanıya vardın , sik .
Zamanında müslümanlara bu ülkede hiçbirşeye yaklaştırmadıkları içindir. Yoksa ülkemizdeki eğitimli laik kesimin kafası cahil anadolu insanı kadar basmaz.