bugün

Seçimlerde madam oluyorlar.
"Iki dakika adam olun" desek "kaç dakika kaldı?" Diyecek insan müsvetteleri adamlığımızı sorguluyor
Komik.
Hiç görmedim ne yalan söyleyim.
Solcuların adamlığını sorgulayan "adama" sormak isterim. Sen solculuğun ne demek olduğunu acaba biliyor musun?
Not : Solcu değilim.
Bu tamamen senin sol tanımına bağlı sayın goduğum. Eğer solculuktan (bak illaha Marksist olmaktan filan bahsetmiyorum) sen kendini çok zorlayarak vatan hainliğini ya da dhkp-c gibi terör örgütlerini çıkarıyorsan bu senin cahilliğin. Ama (burada Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum) solcu olmak en basit anlamı ile gelir eşitliğinin bir nebze sağlanması için çabalamak, zenginliğin ve sosyal ayrımcılığın artık bir hanedanlık düzeni şeklini aldığı yeni dünyada, en azından fakirin çocuğu da güvence altına alınmış bir takım haklar ile ileride ekonomik ve kültürel olarak var olabilmeyi sürdürebilsin diye mücadele etmektir. Eğer bunu yapmak senin cinsiyetçi tanımın ile "adam" olmak değilse, benim için hiçbir sıkıntı yok. Adam olmaya sen devam edebilirsin, insan olmak yeter bana.
(bkz: ulkuculerin paralı köpek olması)
Solcuları bilmemde islamcilar gibi tecavüzcü katil ve hirsiz olan piçlere dert olmuştur.
Taraflı insan. Solcu ve sağcı.
solculardan da adam olan var, sağcılardan da adam olan var. ikisinden de yamuk olan var.
bu konuda kategorize yapmak doğru değil.
götünü faşist devlete dayayarak konuşan totoşların adamlığı bilmediği için asgari müşterekte çevrelerine sordukları soru.

Biz adam değiliz.
Ama siz totoşsunuz.
kesinlikle değildir.
adam yok madam çok. o yüzden hep en önde kızları görüyoruz mesela.
bu gammazlar yetkililer moderatörler hepsi mi bu saatte uyuyor arkadaş? her gece aynı başlığa tanım yapmaksızın entry bırakıp giden bu tipi niye kimse görmüyor? iyice siktiniz sözlüğü amk. evet.
adam olmak için önce insan olmak gerekir. solucanlar insan olmadığı için adam da değildir.
Tırrek olanları da vardır.
soru söyle solcu adam var mıdır yanlış oldu heralde.
tartışılır.
değildir. onlar melek melek !
çocuklara tecavüz etmezler, insanların giyimine bakıp onlara saldırmazlar, çinli diye türk dövmezler, din adı altında insan kesmezler, söylediklerinin arkadasındadırlar. sağcılar gibi dün kaka dediğini bugün gidip yalamazlar.
insanları sağcı solcu diye bölen ayıran parçalayan sürekli dile getiren hainler adam mıdır?.
bu ne biçim söz. kardeşim adamlık siyasi görüş meselesi değil şahsiyet meselesidir.
sen kimsinizdir !
elbette adamdır. can dostlarıdır.
(bkz: bunu annene sorsana delikanlı)
başlığı uplayana ana avrat sövme keyfi.