diğerleri gibi gereksiz bir birlik.

ülkenin gündemi kabak gibi ortadayken; liseli faşiste neyin ne olduğunu anlatamazsın.
Solcular da örgütlenmek için böyle ek çaba harcamak zorunda kalıyorsa durum vahim demektir.
benim de katılmak istediğim oluşum.

ama üniversitede her 1 mayıs'ta sol kolunu kaldırıp mezun olduktan sonra sırf aylık 500 lira daha fazla para alacağım diye diploma kiralayıp diğer meslektaşımı işsiz bırakacaksam ben katılmam haberiniz olsun.

yazın beni en üst sıraya.

solculuk ölmez vatan bölünmez.

zaten abi ülkede sol sıkıntı. bak ben mesela solağım. on numara da futbol oynarım ama beni futbolcu yapmadılar. o zamanlar kulüp hocamız olan devlet bahçeli bu takımda sol ayaklı kimselere yer yok demişti. o zamandır hep bu faşist mhp'den nefret ederim.

he bir de idol olarak kendime örnek aldığım solcu ablamızı da alt tarafa bırakıyorum.

http://www.haberkita.com/images/upload/ilgezdi.jpg
solculuk tek başına bir ideolojiyi temsil etmez.

bir sosyal demokrat ile sosyalist arasında dağlar kadar fark vardır mesela, bunları aynı yolun yolcusu sayamayız.

tavsiyem toplanmadan önce gönül verdikleri ideoloji hakkında biraz bilgi edinip yollarını ona göre çizsinler.
Eğer varsa, aşağıdaki gibi gayet yasal bir siyasi akımı yasa dışı gibi lanse etmeye çalışan başlıklara neden müdahale etmediği anlaşılamayan birliktir.
(bkz: solcuların terörist olduğunun anlaşıldığı yaş)
Günler oldu bu başlık yerinde duruyor. Bir tek gammaz da uygar her toplumun önemli bir kesimini oluşturan siyasi görüşe sahip kişilerin terörist olarak yaftalanmasına ses etmiyor.