bugün

solcuların çoğu kasıntı aptaldır1.
bugün bitanesiyle karşılaştım. kadınlaşmış erkek kıvamında hareketler, kasıntı aptallıklar ve küpe güzeli bi erkek düşünün. karşısındaki kıza aslında silik bir aptal olduğunu belli etmemek için yaptığı hareketler kendisinin ayrıca iq seviyesinin 2 haneyi geçememiş 5. sınıf bi aptal olduğunu gösteriyordu. bide ağızını gererek 'ben sholcıyımm bi görsen kharşımdaqqi diyodukii allah kasırga veriyo kahrediyo bndr buna güldümm gbi bişeyler diyodu. bide kendi ezikliğini silikliğüni ört bas etmek için karşısındaki kızı küçük düşürmeyr çalışıyor. şansılıyımki böyle kasıntı aptalları her ortamda sikip atıyorum. bunlar başka birşey haketmiyo.
tyler7durden
5 dk önce 0 0 ...
solcu olmanın karizması yoktur; solcu olmanın "ağırlığı" vardır.
her "vatan elden gidiyor" ya da "din elden gidiyor" galeyanına gelmeyen insan ağırlığı vardır.
sol elimle yaptığım işleri düşünüyorum da, pek karizma olduğuna inanamıyorum.
Hayırlı işler yoldaşlar. Çok ağır biliyorum ama...
görsel
2017 yılında şu an tükenmiş karizmadır. Karizması 90'lı yıllarda kalmıştır.
Dava adamlarının sahip olduğu karizmadır.Yoksa zevzeklik yapıp komonozom cog gözöl golsono diyen beyinsizlerin ağzında hava atma aracı görebileceği bir düşünce değildir.
@jetaim evet sağcılar seninle konuşmaz zaten ama merak etme sen,
Aslında birçok şey oldun. sistemin döngüsü sağlayan bi et parçası oldun, kasıntı hareketlerle kendi aptal dışavurumunu gösteren iq seviyesi 2 haneli bi insan müsveddesi oldun, vsvss. neden sağcı senin gibi bi aptalı sikine taksınki? Kendinde sike takılacak birşey mi görüyosun? Hala zdddxd güldüm.
Günümüzde sollanmis olan sözde karizmadir.
Profil fotomdan da anlaşılacağı üzerine. inanılmaz haz duyuyorum birde (bkz: buzlu badem) olsa daha iyi olur aslında.
görsel
görsel
Ta ki seçim sabahı kalkıp gundiye oy verene kadardır.
aynı zamanda ezikliği alçaklığı devlet düşmanlığıda vardır solcu olmanin

şunu bi anlayın türkiyede solcular azınlıktır eziktir !!
Dayak yemenin ve kaçmanın neresi karizma lan?