bugün

görsel

Swh.
polisler tarafından saçından tutulup yerlerde sürüklenerek karakola götürülen kızdır. he yavrum siz kim kimsiniz lan ülkenin ayarıyla oynuyorsunuz gidin içkinizi için..

görsel
görsel
(bkz: kırmızı fularlı kız)

bu versiyonu teröristtir, 2017 yılında suriyede eşşek sosyalist cennetler birliğine katılmıştır.
Hep bi devrimci kıza aşık olmayı istedim.
Edit: neyi eksilediniz la? Size göre ne var?
Çirkindir ve estetikten yoksundur. Bu yüzden solcu erkeklerden kolay kolay şair çıkmaz çünkü eldeki malzeme bu olunca.
Güzel bir memleket arzulayan güzel bir kızdır.
Ve yine genelde çirkindirler.

Hatta solculuk çirkin kız ve erkeklerin birbirlerini bulabilecekleri bir oluşum meydana getirmek için icat edilmiştir.
Genelde çirkin erkeklerden hoşlanırlar.
Geneli hdp sempatizanı pkkya karşı yumuşak olup bir sağcı kız kadar sevimsizdirler. (Her şeyin bağnazı fanatizmi aşırısı akla zarar zira.)
Milliyetçilere "ırkçı, faşist" diye çemkirmek, boş boş slogan atmak en büyük meziyetleridir.
Genelde ellerinde broşür falan olur.
herkese bir mana bulabilen kızdır. siyasetle alakası olmayan bir insan olarak bazı solcuları itici buluyorum çünkü insanlara saygı duymuyorlar. beni kafamdaki şey yüzünden yargılayacak kadar cahilse solcu falan olmasın. zira solculuk o değil. havalı görünmek için değil icraat için olunuz. saygılar.
görsel
görsel
Bu solcu kızların hepsi düzgün, ileri görüşlü ise bunlar ne oluyor?
buyrun benim. yine ne orospuluğum ne hainliğim kalmış bravo. umarım bir cehennem vardır ve umarım orada yanarsınız. daha sevgilim bile olmadan orospu olmuşum. bir de müslimler ahlaklı ya hani kimse hakkında kötü konuşmazlar filan. bizi hiç yanıltmıyorsunuz çok şükür. seviyesizlere baktıkça ne kadar doğru yolda olduğumu anlıyorum. ahlak yoksunları.
Yaş ortalaması 14 olan insan topluluğu,
Sağ görüş, sol görüş tümlemesini
Yaşıtlarından öğrenen cahil zümresi
Yazıksınız tüm ideolejilere.
Türkiye' deki boşanmaların nedenidir.
eğer sesi cırlaksa eline megafon verilmemesi gereken kızdır.
Sol elini kullanan kıza verilen isimdir.
bak şimdi atatürk sevdalısı kemalist. instagramda twitterda her ne boksa orda atatürk fotoğrafı paylaşacağına siktirgit nutuğu oku. ülken için hayırlı bişey yap..
her 5 am-göt-memeli fotoğrafına 1 atatürk-deniz gezmiş-berkin elvan fotoğrafı düşüyor. onların sizin hatırlamanıza ihtiyacı yok amk yok. gösteriş meraklısı teşhirci ilgi orospusu sosyal medyadaki abazan sürüsünden ego kasan insancıklar sizi.

not.chp
Tehlikeli kız tipi. Arkadaşlarının çoğu bıçak ya da biber gazı yemiştir.
aynı düşünceden olmamız nedeniyle hep takdir ettiğim,yaşadığım yer nedeniyle pek tanışma fırsatım olmayan ancak tanışmak istediğim insandır.dalga geçilmemesi gerekir çünkü kadının ne olduğunu ve kadının gücünü bilen gerçek kadındır.
Hepinizi siker.
sevişiyolar diye biliyorum ben bunları.
Saçları yağlı gezer.
görsel
Bağırarak konuşur.
Genelde çirkindir.
Külotlu çorabı şortla giyecek kadar kezbandır.