bugün

hangi vakit sözlüğe girsem başlıklarda seksle ilgili; emme, gömme, şuna veren kız,penis,buna verir mi, meme, açık giyinen kız. gibi başlıklar görmek mümkün. hayır benim de sürekli seksi düşündüğüm yaşlar oldu ama o zamanlar sözlüklerin nasıl bir yer olduğu hakkında pek bilgim yoktu, olması da garip karşılanırdı zaten. sözlüğün yeni yazarlarındanım, arada ben de bu tür başlıklara bakmıyor değilim ama başlıkların çoğunlukla bunlardan ibaret olması, beni sözlüğün kalitesinin düşebilecek olmasından dolayı endişelendiriyor.
Yeter artık dedirtmiştir.
Yahu bir gün de bilimden, akıldan, mantıktan konuşalım ya. Am, göt, memeden başka başlık yok neredeyse. Bu böyle giderse sözlük iyice boka batacak, bu olaya moderasyon bi dur demek zorunda. Ha eğer demezse, uludağ forum olarak yoluna devam edecek.
Yazarların 15-20 yaş aralığında olduğundan kendilerini tatmin etmesidir.
Daha bir kadınla sevişmenin ne olduğunu dahi bilmezler.
Onlara da yazık be kardeşim. Donuzla geç. Kendi aralarında oynasın ergenler.

Bana saati soran hatun yollu mudur.
He yavrum yolludur he. Sana verecektir hatta ilk fırsatta.*
güncel haberlerden bir haber olup sadece cinsellikle ilgili konulardan konuşup beyni başka şeye çalışmayan yazar başlıklarıdır.

http://galeri.uludagsozlu...-ba%C5%9Fl%C4%B1k-740588/
hangi liseli açıyor merak edilendir.
troll başlıklarıdır, görmezden gelin diyeceğim ama adamlar da bıkmadan usanmadan açıyorlar bu başlıkları. azminizi canı gönülden kutluyorum ama bokunu da çıkarmayın yani. nasıl bir fantezi dünyanız var lan sizin?
şu an bile başlıklar arasında görülebilmesi mümkün olan olay, hayır mevzu şu an olması değil tabi ama sürekli var. sapıklık, taciz vahşetlerinin yaşandığı bu günlerde bile bu derecede seksi, cinselliği nasıl düşünür olduk.
Yazarların abazalığın dibine vurduğunu gayet açık ve net gösteren durumdur.
Adminlerin, moderatörlerin devreye girmesi gereken durumdur.
yok artık dedirtir.

http://galeri.uludagsozlu...-ba%c5%9fl%c4%b1k-740604/
güncel Önemli Başlıklar