bugün

an itibariyle oluşmuş durum olup tangasını karşı balkona düşürenlerden tutun da spermin tadına bakan erkeklere ve penisiyle lamba söndürenlere bile rastlanabilir.

az biraz da fener-galatasaray başlıklarını da düşünürsek yazacak başlık bulmak samanlıkta iğne aramak hesabıdır.
her türlüsü vardır.
(bkz: at üstünde cirit oynayan mini etekli kız)
inci sözlüğe dönmesi de denilebilir.
- hay ağzını öpsün güzel kızlar. (bkz: sözlüğün her geçen gün seviyesizleştiği gerçeği)
sexi kutsal bir şey olarak almayanların dünyaya nasıl geldiğininin cevabını merak ediyorum. sen rahatça sex diyemez efendi olursan bu hayatta hep ezilirsin.
bu tür başlık açanlara, namuzsuz muamelesi yapan, yazarların tespitidir. onu açma, bunu açma, sıçma, sikme, sokma, sevme, özleme. ne lan bu ?

ya bunu demişken; abi bir kendinize de bakın ha?

seks bomblar sizi.
normal. adamın hayatında seks olmayınca hayata seks frame'inden bakacak tabi. anca frame'imiz sekse dönüşür zaten.
burasinin yeterince ozgur bir platform oldugunu dusunen arkadaslar icin yadirganmamasi gereken bi durum,yadirganmamali da.
herşeyi tadında tutmayıp tamamen seks üzerine yazıp başlıklar açanların frame in canına okuması durumudur.

ayrıca verilen entry örneklerime baktım da kaç tanesi tangalı spermli sokmalı sikmeli entridir?

güldürmüştür.

bula bula bunları bulmuşsun, tebrikler valla.
boş beleş insanların gerçek yaşamda işe yaramadıklarını ve gereksiz olduklarını öğrenerek, sanal ortamda kendilerini tatmin etme çabasının neticesidir.
sol framede namaz kılmamız gerektiğini bize hatırlatan yazar arkadaşlarımızın feryadıdır.
beyni başka yerden çalışan insanların sebep olduğu durum.
HAfta sonları daha çok yaşanan durumdur. Yazmak istenir ama yazacak bir başlık bulunamaz.
yapamadıklarından dolayı frame'de rahatlamaya çalışanların işidir. net.
sadece inciden gelen yüzünden olmaktadır. Bu tip saçmalıkların normal karşılandığı mecralar varken, neden uludağ sormak isterim. Az önce gördüğüm başlıklardan sonra iyice soğumaya başladım sözlükten. Babaanne amı, kızın vajinasına pipet sokup suyunu içmek gibi gereksiz başlıklardı. Sittirin gidin lan inciye kaka adamlar.
seks ile kafayı bozan yazarların meydana getirdiği durum.
şu an ve çoğu zaman için geçerli durum. yavaş yavaş dönüşüyor, durduramıyoruz.
(bkz: kürt frame)
Sol frame in içeriğinden dolayı oluşan durum. Sol frame de her zaman var olan, ve sistem böyle devam ederse hep var olacak olan başlıklar yüzünden böyle oluyor. Yahu ben kardeşimin, kızların yanında sol frame e bakamayacak mıyım?
sözlüğe giremeyecek miyim?

Yav bu evlenmelik bey size ne etmiş?
Açılcak baska baslik yokmus gibi.
Beyin kılcal damarlarında testesteron dolaşan ergenlerin işgalidir.
libidosu yükselen yazarların işgali sonucu meydana gelen olaydır.
Yetiş zall sol frameyi sikiyorlar diye bağırmamıza sebep olur.
An itibariyle gerçekleşendir..
bir keresinde ben de acmistim.

(bkz: kiz arkadasim külodunu bizde unutmus)