bugün

baktin basliklarin geride kaliyor, baslik acarak devam etmekle sorunun cozulebilecegi durumdur. 3 - 5 baslikla gundem olustur da biz de yazalim.
(bkz: katılıyorum)
uludağ sözlük yazarlarının büyük çoğunluğunun ergen olması* ve sözlük formatı na uygunluğun yeterince denetlenmemesi neticesinde sıkça karşılaşılan durum.
(bkz: uludağ sözlüğün kalitesinin giderek düşmesi)
(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
tarihin en saçma sol frameine şahit oluyorum sayın seyirciler.
Çok çabucak yazarlık veriliyor ve bunun denetimi olması lazım.
Veya aşama aşama yükseltmek gerekir mesela günde 2 kere başlık açma yetkisi ve sonrasında performansa göre iceriklere göre degerlendirilmesi lazım yoksa çöplük den başka birsey değil.
uludağ sözlüğü daha akılcı, daha bilinçli, gündem ile paralel bulmak isteyen yazar yakarışıdır.

yazılanlara gerçekten hayret etmemek elde değil. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. evde yapacak iş bulamayan ergenlerin rastgele başlık bulup entry girmesi olayına dönmüş buralar iyice. hiç bilgi kıpırtısı yok etrafta.*
an itibariyle yaşadığım durumdur. niye bu kadar saçma başlıklar var lan bugün?
şu saatlerde yaşanan durumdur.
Benim başlığım altına yaz, benimle seviştiğini düşün...
sağ üst köşedeki çıkış butonunu kullanmanız tavsiye edilir.
MAlesef, devamlılığını yitirmemiş hadise.
garip bir durumdur. an itibari ile, o kadar berbat hitaplar ile önemli konular, boş konulara çeviriliyor ki, anlatmak güç.
Sen aç biz yazalım kardeş.
Son zamanlarda çok yaşanan olaydır. Bir tane mantıklı başlık yok. Bir bilgi içerikli entel gireyim diyorsun yok.
Başıkları tek tek dolanmak olacak konu..
bu durumdan muzdarip olan tek kendimin olmadığını görünce mutlu olduğum vaziyet.
Bir kez daha anlamış olduğum durum.