bugün

serdar ortaç ın son derece manidar olan parçası.

kendisi ahmet kaya ya çatal fırlatmış ve kürtçe klip çekeceğim dediğinde sahneye çıkıp 10.yıl marşı falan söylemiştir. bu sebepten dolayı; ahmet kaya ya yaptığı bu artistlik sonucunda tuvalette sıkıştırılıp bir kişi tarafından dövülmüştür. bu gün sopayı yiyince 180 derece dönen bir adam görüyoruz karşımızda. ahmet kaya yı dinlermiş ve severmiş. siyasi bir duruşu yokmuş.

ulan sen her türk'ün orada vermesi gereken tepkiyi verdin! fazlasını vermedin ki! bunun siyasetle falan alakası yok! normal bu!

bu kadar mıydı serdar senin erkekliğin? iki yumruğa mı bakıyodun? veya sopayı yiyince neden çarkettin? paran mı yok onları dövdürecek adam tutmak için? o çatalı attım isabet etmedi keşke bi tarafına sokaydım diyemedin mi serdar?

yaptığının arkasında durmayan ve kıvıran adamlar her daim içimde bir mide bulantısı oluşturmuştur.
(bkz: 360 derece donmek)
*
serdar ortaç'ın klasik şarkı sözlerindendir (tanım)

efendim her insan gençliğinde hata yapamaz mı? hatasından pişman olamaz mı dedirtir.
serdar ortaç'ın hangi ruh haliyle yazdığını merak ettiğim söz. epey zor bi durumda olsa gerek.
Has sözdür.
hayvanseverleri isyana sürükleyecek söz. sokaktaki köpek kadar ne demek be? ülke vatandaslarinin %70 i sokak köpekleri ile ahlak yarisina girse sifira karsi kaybeder.
güzel sözmüş.Bunlar serdar ortaçtan beklemediğimiz hareketler.Serdarcığım şaşırtıyorsun bizi.
(bkz: ağlaya ağlaya söylenilen ergenlik şarkıları)
eğer kız kişisi tarafından edilirse, kapak üzerine kapaktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar