bugün

artık kaliteli götlere pek rastlayamadığım için bıraktığım alışkanlık.
eğer tayt giymişsse mutlaka herkes kilitlenir. esnafı ayakkabı boyacısı memuru.
mübarek cuma günü yapılması gereken durumdur . abdest bozar ya da sakatlar, yapmayın muhteremler. kadınların götlerine yiyecekmiş gibi bakmayınız.
fenadır. kafa istem dışı olarak tayta, şorta, dar kota ve mini eteke kayar. o daracık göt taytta şortta ve dar kotta hafif kalkık bir şekilde bak bana sev beni der bi şekilde durur. erkek ise sadece bakar çünkü bir süre sonra standartlaştığı için tepkisizleşilir.
mini eteke bakış ise her zaman daha farklıdır çünkü esecek olan ılık bir bahar yeli ya da yaz rüzgârı bütün insan algoritmasını alt üst eder. bacaklar inceden kalına doğru ilerledikçe ve her adımda poponun sınırları zaptedildikçe bakma eylemi de aşama kaydeder. velakin bu da bir süre sonra tepkisizlik getirir. yani bakar ama alışkanlık olduğu içindir.
bunu alışkanlık haline getirdiğini itiraf ediyorsa anahtar deliğinden de annesininkini izliyor olma ihtimali yüksek yazar söylemi.
alışkanlık değil, abazanlıktır. sigara mıdır bu ki alışkanlık olsun.
edit: sözlükte abazanın çok olduğunu unutmuşum.
(bkz: yaran başlıklar).
bakmayan ibnedir , insan en azindan bir goz atar, ben hep yaparim.
hatun kesimin de erkeklerin poposuna bakma alışkanlığıyla paraleldir. paralel evrenler sizi. *
güzele bakmak sevaptır.
en büyük hobilerim arasındadır pek seçicide değilim nasıl olsa kot fırmaları artık işi biliyor ben giysem bile kabak çiçeği mübarek!
istem dışı erkeklik iç güdüsüyle yapılan utanç dolu eylemdir. Hele dar bir pantolon yada sadece tayt giymişse gözünüzü alamazsınız sonrada Napıyorum ben lan deyip üç kuluf bi elham okuyup yolunuza devam edersiniz.
yapmak istenilmeyen bir alışkanlıktır ama gel gelelim fizik düzgünse, bi karış topuklu ve kırıtmada bir araya geldimi ben bakmam diyen adam katrilyonda birdir.
bunun tek sebebi altın oran dır efendim. 1 e 1,5. yani kimse kötüye yormasın.

kalas gibi bir şeye niye bakayım di mi? ama 90-60-90 a bakarım. hatta döner bir daha bakarım.
Bırak bakmayı, resmi çekilip ebedileştirilmesi gerekir. Hatta o resim internette paylaşılınarak bu şaheserden görsel olarak herkesin faydalanmasını saglamanın büyük sevabı vardır.
kadınların kendilerini cinsel obje olarak takdim ettikleri giyimdir. sonra ağlarlar yok kadına şiddet.
e ablacım sen adamı tahrik edip kadın hakları diyorsun. dünya bilimince kabul edilmiş, kadın erkeğin zaafıdır. e sen ne diye obje olarak gördürtüyorsun. şiddet gördün mü ağlamıcaksın o zaman. arkandan geçerken "off bunu ne sikerim " diye içerlenip, o götü paramparça edecekler kaçarı yok.
Kızlar da erkeklere bakar.
Her şey karşılıklı.
kızlara da musallat olan alışkanlıktır.
kötü bir alışkanlıktır, tedavi gerektirir *
(bkz: auto zoom)
bakılan götün tanıdık çıkma durumuna karşı birden namus abidesi kesilinmesidir.unutulmamalıdır ki sen birilerine bakıyorsan başkaları da sizinkilere bakıyordur.
(bkz: ne koyarsan aşına o gelir kaşığına)
insan hayalleri kadar özgürdür beyler.
götsüzlükten ileri gelir.
(bkz: latin ülkesinde yaşamanın dayanılmaz hazzı)
istemesekte yapılan eylem. ya ben sapık değilim diye kendinize telkin verirsiniz ama yetmez bakıcaz illa.
Bilimsel bir makalede sebebinini "erkeklerin kadınların doğurganlık oranını ölçmesi" olarak okuduğum yine de üzerine bilimsel makale yazmayı gerektireceğini düşünmediğim alışkanlık.