bugün

sakarya'dan dehşet verici görüntü.
bazılarının laf söyletmediği it dostlarının ibretlik icraati.

bu kadar hırsla saldırma nedenlerini söyleyeyim.
muhtemelen kedi gördüler onu parçalamaya çalışıyorlar.
O arabadan çok daha değerli canlılardır.

(bkz: kasko)
Motora kedi mi kaçtı ne oluyor öyle mk?
Bu sokaktan tesadüfen iş cıkısı filan gectiginizi düşünün.
Sanayide ustaya abi farlara bi bakarmısin dedikten sonra ustanin cevabı.
Abi tamponun inmesi lazim.
Sakaryalıyım. 20-30 köpeklik sürüler oluşmakta buralarda. Mahallenin çocuklarına saldırdıkları için ben ve köpeğim, elimde sopa, kovalarız arada hepsini. Sayko hayvan bu itler. Elde sopa deli divane gibi üstlerine koşan birini görünce kaçacak delik arıyorlar. Ezici sayı üstünlüklerine rağmen.
Arabaya bunu yapan insana neler yapmaz. Geçen gece eve giderken yaklaşık 10 tane köpek etrafımı sardı. Aralarından kapkara bir oç it savaş çığlığı atmaya başladı. Sonra hepsi birden üzerime üzerime geldiler. Eve kadar bırakmadılar. Emin adımlarla yürüdüm ve eve girdim. Eğer kaçmaya çalışsaydım şuan hastaneden yazıyor olurdum.
aferin len sokak köpüşleri. ağzınız değmişken, hem kahvehaneler hem de kaldırımı ve yolu babasının malı gibi işgal eden esnafları da aradan çıkarın.
Sokak kopekleri yaparlar boyle seyler. Arabaya kedi kacmasa da yaparlar. Nedeni araba tamponunda kopekleri cezbeden bir koku olmasidir.
arabanın sahibi Allaha mı küfretti, kuranın üzerinde mi tepindi, yoksa bir mümin kardeşi iyi bir beddua mı etti.

edit; ürkütücü görüntüler, sokakta başı boş gezen köpek görmek istemiyoruz kardeşim.
Benim arabamın tampon ekini parçalamışlardı. Bu tip sert plastik aksamın yaydığı koku köpekleri tahrik ediyormuş.
kaportacının köpekleridir.