bugün

Hayvansever vatanperverlere verdiğim şiddetli bir tavsiyedir. itperestliğinizi öyle boşa konuşarak değil taşın altına elinizi koyarak kanıtlayın. Aksi durumda size kallavi küfür ederim , altında kalırsınız.

Bu it sürüleri mafya gibi toplu dolaşıp masum çocukların ciğerini yerken , tek çözüm toplu katliam azizim. Köpeklerin soyunun tükenme tehlikesi de yok. Kalsın bir kaç yüztanesi , gerisini kesip çin'e satalım. Vallahi mis gibi olur sokaklar.

Azizim , "onlar da can " diye havlayanlara söyleyin , filistinde öldürülen çocuklar için aynı tepkiyi göstermiyorsun. Önce insan olun sonra itperestlik yaparsınız.
kimsenin kurmaya hakkının olmadığı cümle. ben de mesela çoğu insanı sokaklarda görmek istemiyorum ama elimden bir şey gelmiyor. sokak köpeklerinin sokaklardan alınması demek daha çok insana gıcık olacağım anlamına gelecek sadece. çünkü köpekler insanların sevimsizliklerini unutturuyordu bana.
sokakta sokak köpeğine bakmaktan hoşlananlar kendilerine başka bir eğlence bulsun ya da alsın evinde baksın bu kadar basit. kimsenin sokaklarda köpekler yaşasın demeye hakkı yoktur.
Sevgini göstereceksin azizim. Sloganla olmaz. Ya bak ya öldürelim.
ben de çoğu şımarık, kaba, saygısız, ince düşüncesiz insanı sokakta istemiyorum. nereye başvurmam gerekiyor ?
boş beleş bir istek cümlesi.
sokaklarda kaba saygısız insanlar olmaması için ilk önce ülkede eğitim ve adalet sisteminin düzelmesi gerek. akp 20 yılda bozduğu milli eğitim ve türk adalet sistemini bir gün düzeltip yine kendi yarattığı sorunu çözüp iş yapmış gibi gözükürse sokaklarda yürüyen insanlar daha kaliteli insanlar olurlar. bunun için müracaat recep tayyip erdoğan.
Ben sokağa da bahçemde bakıyorum.

Toplamaya gelirlerse bahçeye alacağım siktiri yiyip gittiklerinde yine sokağa salacağım.
zaten kimin nerede yaşayacağına ne zamandan beri kim karar verebiliyor ? mesela ben de parkta gürültü yapıp küfür edenlerin toplanmasını istiyorum ama yapmıyorlar. buna kim çözüm bulacak peki ?
mülteci sorunu varken gündeme gelmesi üzücü olan bir öneridir ayrıca.
Bahçeye alıp salmayı düşünenlerin adına kayıtlı çip takarlar o köpeklere sokakta görüldüğü takdirde sahibine yapıştırırlar cezayı. Ödesinler bize ne?

Akp mültecileri gönderemez küreselciler izin vermez buna. Akp onların kuklası olduğu için yapamaz bunu. Onları ancak Zafer Partisi gönderir tabi o sikik küreselci çeteyi karşımıza almak kaydıyla. Akp başımıza açtığı sorunlardan bazılarını çözsün de akp gidince diğerlerini düşünürüz. Bu sorun çözülmeyecek diye köpek terörü de mi çözülmesin?