Karaktersizliktir. Kimseye zararı olmayan sevimli bir hayvanı incitmeyi bir halt zanneder. Vicdanını kaybetmiş belki de hiç sahip olmamıştır. Her türlü kötülük beklenir bu müsveddelerden. (bkz: kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette)
Zevkli bir eylemdir.

Terim'i gördüğü yerde döverim diyen kebapçı gibi bende kedi gördüğüm yerde tekmelerim.o kadar.
katıksız kötülüktür,bu insanın kendini havaya uçuran pkklılardan farkı yoktur.ahlak teröristidir,yok edilmelilerdir.
küçükken aşağılanmış, ezik belki cinsel istismara uğramış bireylerin, hıncını ondan çok daha güçsüz bir canlıdan almaya çalışmasıdır.
insafsızlık, kansızlıktan başka bir şey değil. Ben bu soğukta nasıl yaşıyorlar diye düşünüyorum. Adamın açtığı başlığa bak.
Senin gibi birini yol da bi defa gördüm, kendisiyle küçük bir terapi yaptık. Artık sokak kedileri onu tekmeliyor, umarım seninle de denk geliriz krdş.
O kedi kadar savunmasız olmadığı halde, başka insanlar tarafından tekmelenen, ezilen ve hor görülen ezik insan eylemidir.
herkes ona yapılanı yapar.
içinde biraz da olsa merhamet kırıntıları olan bir insanın yapamayacağı aşağılık eylem.
Bir zararı olmayan hayvana yapılan iğrenç bir davranıştır. kediler kadar tatlı bir hayvana bide.
bu kadar adi olmayı nasıl beceriyorsunuz yahu. hayvanın sesi çıkmadığı, sizden güçsüz olduğu için yapmadığınız şerefsizlik kalmıyor. yazıktır yazık inşallah karşılaşırız.
insan olun birazcık ya kedi tekmelemek nedir
O kedi tekmeleyenleri bir güzel tekmelemek lazım bence , insan dışı varlıklar .
Hayvan haklarına aykırı bir durumdur. Kendisini savunamaz halde olan bir kediye tekme atmak, onursuz bir insan davranışı olsa gerektir. Hayvanlara eziyet eden kişilere insan denemez aslında. Yazıklar olsun böyle kişilere.
Zavallı hayvancağızlara zulüm yapan insan sıfatında görünen halbuki hayvandan daha aşağıda bulunan bir yaratıktır bu eylemi yapan. Siz hiç insan tekmeleyen bir sokak kedisi göremezsiniz. Ama kedi köpek tekmeleyen mahluklardan bol miktarda görebilirsiniz. Üstelik bu zalimane hareketi bir tek türkiyede görürsünüz.
bunu yapana denk gelindiği taktirde üstüne benzin döküp sokak kedilerini ısıtabileceğimizin unutulmaması gerekir.
Zevklidir, birde ciyaklayarak kaçtığı zaman offff.