bugün

Bu başlıkta açıldığına göre, nefes alan kız kaşardır başlığı da açılabilir. Hayırlı olsuun.
Surekli ne yaparsa yapsin Göğüs dekoltesi göstermeye çalışan kız öyledir. Arada iyi paylaşım yapan kızlarda var.
Yanlış bir beyan.

Ben snapchat'i bile anonim kullanan insanım. Genelleme yapıp sinir kat sayımı arttirmayin.

Başlığı açan arkadaşın çocukluğuna inesim geliyor...bu düşünce anlayışı falan...

Bilemiyorum.
Dogru önerme.
Sosyal medya kullanımından namus sorgulayan erkek beyanı.

Periscope kullanan erkek orospu çocuğudur demek istiyorum ben de, annesini tenzih ederek.

Dip not:snapchat kullanmıyorum.
kullanan erkek ve kız tanıdıklarıma bakıyorum.

orospu değil ama ilgi orospusu diyebileceğimiz kişiler olduğunu düşünüyorum.

çok iyi tipi olan kişileri de tanıyorum. böyle sayfaları kullanıp fotograflarını atmıyorlar. çünkü ilgi orospusu değiller.
Genelleme olmasın, biz ona büyük bir kısmı diyelim. Belki de uzak diyarlarda ilgi çekme amacı olmadan, düzgün ve edeplice kullanan kızlar da vardır. Kim bilir?
orospu olmasalar da potansiyel orospu oldukları doğrudur.
KADINLARA HAKARET ETMEK iÇiN SIRADA BEKLEYEN ULUDAĞ ÇOMARLARI YiNE KENDiLERiNE UYGUN BAŞLIK BULMUŞ.
(bkz: SNAPCHAT KULLANAN ERKEĞiN GAVAT OLMASI) HOŞUNUZA GiTTi Mi ?
HiÇ KULLANMADIĞIM Bi UYGULAMA iÇiN KENDiNiZE KÜFÜR ETTiRDiNiZ,AFERiN.
sen hep snapchatte meme açanları takip ettiğinden sana göre doğru önermedir.
Bu nasıl saçma bi zihniyet ya kullanmıyorum ama her mecra için böyle bi önerme de bulunuluyor yani bi kız eğer ki göğüslerini göstermek istiyorsa bunu her türlü yapar bunu yapma yolu yani snapchat bunun için tasarlanmış demek değildir kullanan fakat öyle olmayan da milyonlarca kız var beyinsizlikle bu kadar iler gidiliyor demek.
ona bakılırsa tüm "insanlık" orospu ..
Bazılarının cidden öyle olduğu doğrudur. Ama eli yüzü düzgün kızlar da barındırır snapchat sjsjs.
hiç şüphe bile olmayan gerçektir.
Kızlar kaşarsa erkekler ne tartışılır.

-Snapchat telefonumda var fakat kullanmıyorum.
neredeyse tüm kızları kaşar ilan eden gerçek.
(bkz: genelleme yapma güzel kardeşim)
(bkz: bunu tek başına mı düşündün)
yanlışlıkla göt-göğüs fotosu gönderenler sebebiyle akla gelen konudur.