bugün

incide de aynı şeyi uygulamaya başlamışlar. E tabi hz. Zall ile Serkan manita olduğu için oraya gelen buraya da gelecekti.
Onayliyorum dediginiz an da isiniz bitmistir ayrilik zordur.
işin bokunun çıkmasıdır.
Perde arkası röntgencileri ve manyaklar için sakınca doğuracak mevzu. Durduk yere kimseyi si.meyenler için de sakıncası olmayan mevzudur.
Bir başka deyişle 'kaç santim?'
Haydi bakalım gelsin, ne gam?
Gayet mantıklı uygulama. Feyk hesaplarla gidip gelenler canı sıkılınca buralarda sövüp sayıp silinince 10 entry girip gelicem rahatlığı sona erdi. Şimdi kim gerçek kim feyk görürüz. Evet.
Niye yan hesap açmaya çalisiyorsunuz ki? Trolluk yapmak icin mi? Sms onayi iyi olmuş.
Güzel bir uygulama olmuş. Tek kişi tek hesap. Yoksa burda bir yazarın birden fazla hesabı varsa, bu Onay sayesinde diğer feyk hesapları silinmiş olacaktır.
isterlerse evimizin anahtarını da verelim. hassieee
kımlığı ortaya cıkarma ve ifşa etme cabasıdır.
sanki pentagona sızmaya çalışıyoruz mk.
milletin götünden anladığı onay sistemi.

ulan siz zaten yazar olmuşsunuz. bu uygulama, henüz yazarlığı onaylanmamış çaylak yazarlar ve yeni üye olacaklar için geçerli. ayrıca hiç kimse burada yok "anonimliğimiz nerede kaldı?" yok "bizi ifşa edecekler." diye laf yapmasın.
burada her gün onlarca başlığa yaşını, adını, yaşadığı şehri, twitter, instagram hesaplarını yazan tipler gelmiş gizlilikten bahsediyor.

ayrıca zall sizin telefon numaranızı ne yapsın? sizi gizli numaradan arayıp nefesini mi dinletecek amına koyayım?
Yeni hesap alacak yazarlar için getirilmiş güzel bir uygulama. Böylece tek bir yazarın tek bir hesabı olması hedeflenmiştir.

Ayrıca bu uygulamanın gelişi ile, yazarlar daha özenli entry girme yoluna gideceklerdir. Sonuçta yazarlık ciddi bir iş olarak düşünüldüğünde, herkes yazdığı yazıların sorumluluğunu bu uygulama ile daha iyi kavramış olacaklardır.
Nedenini anlamadım ne yapacaklar numarayı nefesini mi dinletecekler

Birde herkes mi onay veriyor yoksa sadece bana mı.
banada uğradı 2 gun once ben numaramı vermedım fakat hesabım tekrar acıldı.

bilgisi olan yazar arkadaşlar yada sözlukğün yetkılı abilerinden biri bana su sms onayı hakkında bilgi verebilir mı?

yanı sozluk nıye boyle bir sisteme gecmeye karar verdi.
güncel Önemli Başlıklar