bugün

ann margret'in tatlı bir sesle ve enteresan vokallerle gıdıkladığı parça.

"Tell me you love me again but this time slowly.

'Cause you're talkin' too fast. Baby, mustn't fast.

Come on and squeeze me again but this time slowly.

'Cause I like your grasp but it mustn't fast.

They said that the love will grow together

'Cause your mind's all mine.

But dynamite love won't grow an inch

If you don't take your time.

Come on and kiss me again but this time slowly.

Not so fast. Make your lass."

Make your lass. You're talkin' too fast.

Honey, make your lass, oh not so fast."
bir lost bölümünde çalındığına şait olduğum ve oan mest eden hoş parça.
Ne yaparsam farklı pulları bulabilirim bir türlü çözemediğim mektup uygulaması.
mektuplaşma uygulaması. ilgi alanlarınıza göre arkadaşlar bulup mektuplaşabilirsiniz. mektuplaşma havasını fazlasıyla veren şey de şu ki mektubunuzun ulaşma süresi yolladığınız yere göre değişiyor. böylelikle chat avamlığından, değersizliğinden kurtulup daha anlamlı muhabbetler edebiliyorsunuz. istediğiniz ülkeyi bloklayabilirsiniz, mesela türkiye * en güzel yanlarından biri kendi bitmojinizi oluşturuyorsunuz, profil fotoğrafı yok.
Hatun kisiye penisi sokarken soylenen kelimedir.yavas sik, canimi yakma anlami tasir.

Yabanci kadinlarla yatanlar bilir.
Yaklaşık bir hafta önce indirdiğim mobil uygulama. Bu uygulama sayesinde dünyanının ucundan dahi mektup arkadaşları edinebiliyorsunuz. Uygulamaya uyruğunuzu, dilinizi, yaşadığınız yeri ve ilgi alanlarınızı giriyorsunuz ve bu sayede hem sizinle benzer ilgi alanı olan insanları keşfedebiliyor hem de istediğiniz bir ülke varsa o ülkeden insanları liste halinde görerek onlara mektuplar gönderebiliyorsunuz.

profil fotoğrafı koyamıyor ya da kişisel hayatı afiş eden hiçbir gönderi de giremiyorsunuz. Bunun yanında da, mektubunuzu gitme süresi ülkeden ülkeye-şehirden şehre değişiklik gösteriyor. Örneğin Japonya'dan birine gönderdiğiniz mektubun gitme süresi ile, afganistan'dan ya da direk kendi ülkenizden birine gönderdiğiniz mektup süresi farklı oluyor. Böylece bu iki özellik neredeyse, gerçekten mektuplaşıyormuşsunuz hissiyatını veriyor. Tabi bir de, insanların laubali-ciddiyetsiz şekilde davranmalarını önlüyor.

Uygulamayı yaklaşık iki haftadır kullanan biri olarak söylüyorum, bu japonlar kadar soğuğunu mu desem çekimserini mi desem.. ne desem bilemedim ama görmedim. Zaten yabancı arkadaş edinme sitelerinde kendilerinin bu garip mizaçlarının farkındaydım ama insan uzun uzun yazdığı mektuba karşılık bulamayınca daha da bir gıcık olmuyor değil. Şu zamana kadar 5 japona -her cinsiyet ve her yaş aralığından- mektup gönderdim, bir tanesi bile cevap vermedi. Ama mesela 3 hintli ve 2 çinliye gönderdim; hintlilerin hepsi döndü, çinlinin de biri döndü. Ama bu caponlar dönmüyor. Üzülüyorum. Hayır madem mektup arkadaşı istemiyorsun o zaman ne diye böyle bir uygulamayı indiriyorsun ki. Neyse.

Kendimden utandıran edit: bu entryi girmemin sonrasında uygulama bildirimlerini kontrol edeyim dedim de, bir Japon mektup göndermiş. Buradan tüm japonlardan özür diliyorum. Gerçi mektubu 22 saat sonra ulaşacakmış. Olsun osaka'lı takashi. insan olduğunu ispatladın sonuçta.
Dünyanın her yerinden insanlarla mektuplaşabildiğiniz keyifli bir uygulama.
Bana mektup yazmak isteyen olursa slowly id'im şu;
WY7DZW
Leydiz en centılmını, mını ha.
Arkadaşlar toplaşın.

(bkz: Yurt dışına gitme yolları) vol. 1.

Slowly'iniz yoksa derhal indiriyorsunuz, böyle fıtı fıtı çaktırmadan götün götün ne kadar Yunanistan Belçika Almanya Polonya varsa naber nasılsın anangiller nasıl diye mektup arkadaşlığı yapıyoruz. Ay mercimeği fırına nasıl vericeksıniz onu da ben mi söyleyim, bağlayın işte herifi/karıyı.

Ben yunanistan'a çalışacağım bu ara. Hadi kly glsn.