bugün

hoşgelmiş yazardır. nickname biraz zorlama mı olmuş ne? tabi bilip bilmeden de konuşmamak lazım. vardır bir bildiği.
Nesildaş pilot yazardır kendileri. Hoş gelmiştir.
trabzonlu atatürke hakaret eden yobaz yazar. işid militanından zihniyet olarak pek bir farkı yok ışte müslümanlar bu yüzden bu halde milli iradeymiş sikerler öyle iradeyi.
koç gibi yazar. aslandır. sesi daha gür çıkması dileğiyle.
12 yıldır milli irade tarafından sikilen tipleri sikine takmayan yazar.
yüzde ellilik koyun sürüsünü millet sanan yazar çobanlarıda uzun boyludur.
kendini elit halkı koyun sanan dinsiz şekilsizlerin haline acıyan yazar.
eline oyuncak silah alıp seni bekliyorum ısrail diye fotoğraf çeken çocuk olduğunu düşündüğüm akyazar.
milli iradenin belli bölgelerine her birkaç senede bir girip çıktığı yazarlar tarafından sevilmeyen yazar. bu söyleyen zibidilere aldanmamasını temenni ederim allah şahitliklerini kabul etsindir. gavurun senin müslümanlığına şehadeti kadar kıymetli bişey yoktur.
eline oyuncak silah almaktan bile korkan zibidilerin kendisiyle boy ölçüşemeyeceği yazar.

edit: benim kurşun yemişliğim var yeğenim. alırım aklını.
çernobilden beyin hücreleri yanmış yazar düşünme yetisini kaybettiği için ak partilidir.karadenizli olması aslında yeterli bir sebeptir eşek siken k*rt lerden ya da iç anadolu comarlarından zihniyet olarak bir farkı yoktur çernobil o çaylara karışmayacakti.
temelinde eşşek dölü olanların şu ara pek taktığı yazar. tren yaptılarsa demek ki.
atatürkün yüce şahsiyet ulu önderin soktuğu boruyu hala cikartmayan yazar aslında biraz daha ıkınsa çıkacak ha gayret.
her seçimde boru yemekten usanmamışlarla eğlenmeyi seven yazar. olum size 1 yılda 2 tane girdi, hangi birini çıkaracaksın?
insan haklı olunca rakibini nasıl laflarıyla ezebilir nasıl karşısındaki kitapsıza her lafında bir döşeme yapabilir bunu kanıtlayan yazar. çubuklu dondurmaların kendini dondurmalı pasta gibi pazarlamasına benzemez.
silik yemesi gereken yobaz gerici anadolu comarı yazar.
iktidar gürlemeyi kendi bastıramayan muhalif iniltilerin silik yemesiyle kurtulacağını sandığı yazar. yavrum, benden milyonlarca var. islam cengaverlerini nerede bitirdiniz de burada bitirebileceksiniz?
dandik bir üniversitenin dandik bir bölümünden mezun, dandik bir şirkette dandik bir pozisyonda çalışan tipik vasat yurdum insanıdır. muhtemelen aynı ünvan ile 35 yıl çalışıp aynı şirketten emekli olacak. batı ile doğunun arasına sıkışıp tost olmuş başka bir basit şakirt portresi...
daha kendisinin adını dahi bilmeyenlerin kıçından özellik salladığı yazar. hangi üniversiteden mezun onu da yaz bi. yazmayan ibnedir.
trollün önde gideni. Mesaj atıp cevap vermeyen, akpli olup olmadığını anlamadığım şahıs.
Guzel entryleri olan yazar.
biricik yazar. burdan kendisine selam ediyorum.
adamın hasıdır. aramızdaki özel bağın kurulmasına ışid vesile olmuştur. teşekkürler ışid .
#25304067 no'lu entry'de fakegropius'un dediği gibi garibandır. üzerine gitmeyiniz. şakirtleri ezmek anlamsızdır, zavallılar sonuçta...
En en en çok bayıldığım, aynı oranda da sevdiğim bir tanecik yazar. Hepiniz gidin, bir tek o kalsın. * *