bugün

anne baba.
Yoktur. Insan dogasi geregi bencildir. Aileniz arkadaslariniz sevgiliniz dahil. Siz bile kendinize karsi boylesiniz. Dusunun hak vereceksiniz. Hicbirimiz kendimiz oldugumuz icin sevilmeye layik degiliz malesef, sevemedigimiz icin de.
Bizi biz olduğu Seven tek insan Bence Annemizdir.
sayilari azdir.benim sadece 3.
tek kişi vardı, o da evlenmek üzere.

Sizi siz olduğunuz için sevmek de bi yere kadar.
kategorize edilemeyecek kadar istisnalarla dolu ve karisik bir durumdur. bazen anne baba bile degistirmeye calisir evladini. bazen sevgili bazen arkadas. her seye ragmen boyle insan var midir? vardir. eger hayatinizda oyle bir insan varsa siz de sansli insanlardansinizdr.
O insanlar ki aslında hiç yoktular. Varsa beri gelsin. *
Oyle bir insan var midir???sorusunu akla getirir.
dış görünüşünüz ortalama üstü değilse ve zengin değilseniz sizi seven herkes siz olduğunuz için seviyordur.
anne baba, sevgili arkadaş.

saçmalık.

bir insana değer verip kendinden vazgeçip değişmeye çalışmak varken böyle sevilmeyi beklemek çok saçma !!
ailenden başkası değildir. kanka panpa vs hepsi hikayedir. yeterki başınız sağlam bir belaya girsin. herkes çeker gider ailen kalır seninle.
Çevremde hiç olmayan insanlardır.
insanlar değil insan şeklinde ale alırsak annedir.evet sadece anne.
Yok böle bisey. Ne kdara emin olursaniz olur kimse sizi siz oldugunuz icin sevmez. Sevemez.
yoktur. anan baban bile oğulları/kızları olduğun için seni sever. bırakın bu sevilme takıntısını, kendinizi siz sevin yeter. yalnız geldiniz yalnız gideceksiniz. kasmayın...
sizi siz olduğunuz sevmek mevzusu biraz açıklamalı bir şeydir. aslında sizi siz olduğunuz seven insanlar, siz eğer değişir, başka bir karakterde biri olursanız, isminiz ne ise artık, ben eski seni istiyorum demeleriyle sonuçlanır. yani sizi siz yapan yine sizsiniz aslında. aileniz ve çok önemli sevdikleriniz dışında, sizi sevmek konusunda, kara kaşınız kara gözünüzden ziyade, eni sonu karakteriniz önemlidir belli bir süreçten sonra. ama bu sizi siz yapan karakterinizi, herkes sevecek diye bir şey yok. son zamanlarda, herkesle iyi anlaşan insan entrysine dudak bükme, tereddütle yaklaşma anlayışı buradan geliyor sanırsam.
genelde sizi değil de verdiğiniz ilgiyi seven insanlar vardır. benciliz, bizi biz olduğumuz için sevenler anne babamız dahi olsa onların da menfaatine ters düşersek bize olan sevgilerinin azalacağını düşünüyorum. sizi kimse siz olduğunuz için sevmez hayal aleminde yaşamaya gerek yok.