bugün

türk milleti'nin hdpkk'ya söylemesi gereken söz.
Cihangir solcularının söylemekte zorlanacağı söz öbeği.
akp yanaşması sözde milliyetçi söylemi.

hdp'liler en azından mert, dürüst adamlar. kıvırmıyorlar.
moruk saraydan oda mı verdiler, maaş mı bağladılar neyin hevesi, neyin çalışması bu bu kadar?

önce bahçeli kaka erdoğan şukela.

sonra da hdp meclise girmesin.

yakında 400'ü verin bu iş huzur içinde çözülsün başlıkları da açar bu. *
"Sizler kandile" diye başka bir slogan ortaya atıyorum malum kandilde bişey kalmadı.

Hdpkklılar desteğe gitsinde tahtalıköye kestirmeden ulaştırmasını tsk halleder.

Edit: sloganın bu kadar tutacağı aklıma gelmemişti.
Sizlerin yeri meclis değil kandil. Gazi meclise pkk destekçisi sokmayın.
Bu adam ya kendini ya da hesabını sattı.tipik sağcı omurgasızlığı.
(bkz: sevmediği ülkenin meclisine vekil sokmaya çalışmak)
(bkz: Artık çük kalkmadığı için fuck bear kiralamak)
Çocuğuna, beni satın aldılar, o sebeple bunları yazdım derken utanmayacak mısın?
Bu laflar 7 haziranda da söyleniyordu ama şu an mecliste 3. Parti konumunda bir hdp var.
Sözde çözüm, özde çözülme ortakları akp/hdp kardeşlerin meclise girmemeleri sandıkta iyi bir ders almaları için başlatılan kampanyadır.

Bu ihanet sürecine neden olan akp/hdp kardeşlerin meclise girmemesi için protest sanayici abimizin başlattığı kampanyaya gönülden destek veriyoruz.
Turk ayagina yatarak her biji hdp demeyin anasini satayim. Sizin gibilerin zihniyetini barindiran kisi benim gozumde turk olamaz. Turkiye bolunmez. Kurt turk kardestir benim gozumde. Ayirmaya calisan sizin gibilerinin de kökünü kaziyacagiz merak etmeyin siz. Gerillaymis. Ulan ziril ziril aglayip yardim isteyen kimdi baska devletten? Sizden bir bok olmaz.
Akpkk kardeşlerin milli iradeden cevabını almasını için çığ gibi artarak destek görmesini beklediğim kampanyadır.

(#29574369)
(bkz: sizler hdp sizler kandil e)

görsel

MeclisteTERÖRiST istemiyoruz #SiziMecliseSokmayacağız.
görsel

https://twitter.com/prote...status/648068585949134848
görsel
emin misin hacı abi?

3 gün sonra akp'den de sıkılıp "aslında demirtaş da haksız sayılmaz" diye çark etmeyesin? *
hangi çılğın bize zincir vuracakmış şaşarız, yırtarız barajları meclise de akarız. %15 bunu bir yerine yaz ergen oğlan.
Gazi meclisimize bunlar mı girecek?
görsel

sizi meclisimize sokmayacağız...
(bkz: hayırlısı be gülüm)
(bkz: Sizler hdp Sizler beyaz torosa)
Terör beslemelerinin ve terörist yandaşlarının yeri bu toprağın altıdır.
görsel

sizi meclise sokmayacağız...
Akpkk'yı meclise sokmayacağız.

Bu millet bu ihanet ortaklarını unutmadı, unutmayacak.

Bu millet bu ihanet odaklarına Sandıkta gereken dersi verecek.
(#29574369)

görsel
görsel
barzani elinize verirken bize geldiniz kucak açtık şimdi hainlik yapıyosunuz işte kürtlerin bu hain kısmı tamamen oçlardan oluşmaktadır diğer kısmı ise normaldir her neyse hdp benim gözümde orospu çocuklarından ibarettir nedense her biji apo her biji kürdistan diyen bu oç hdplilerin hiçbirinin piçi dağda değildir ve buna rağmen bunlara oy veren bi salakk kitlesinin bu ülkede bulunması da ayrı bi meseledir.