Yazarların "acaba sadece bende mi oluyor yoksa başkasında da durum aynı mı" diye düşündükleri şeyler.

Kendi adıma sorayım: football manager oynayıp her futbolcunun her takımın özelliklerini kafama kazıdıktan sonra türk futbolundan soğudum. Meğer bizim futbolcuların alayı dandikmiş amk. Yıldız dediğimiz oyuncuların bile özellikleri bok gibi. Alaves'i çalıştırıyorum, daha la liga'da ilk sezonumu geçirmişim; oyuncularımdan birini işe yaramaz diye satış listesine koydum. Galatasaray transfer teklifi yaptı. Çok da para vermedi ama sırf türk takımı ayıp olmasın diye kabul ettim. Haberde yazana bak amk: "galatasaray fans celebrate signing of diabate(yani adamı karşılamaya havaalanına gitmişler)". Vay amk. Bi de yabancı takımlarda ben dandik oyuncuya bile gözüm kapalı 2 milyon euro verirken bizim takımlar yıldız oyuncuya 1buçuk vermemek için nazlanıyor. Vay amk. Var mı başka sırf oyun sebebiyle ligimizden soğuyan acaba?

Edit: entryi silmiştim canlandırdım.
Hani böyle tam tuvalete girmişken, efendimiz bi kapı çalması, bi telefon çağrısı.

Benim tuvalete girmemi mi beklediniz?

Sizde de oluyor mu böyle?
kulaklığı takınca sürekli birisi sana sesleniyormuş gibi hissediyor musunuz siz de?
hissedin çünkü ben paranoyaklığa henüz hazır değilim.
bir yere giderken ağır gelen çantanın çıkışta hafif gelmesi nedeni ile oluşan birşeyler unuttum hissi.
Bazen içim daralıyor hemde ortada sebep yokken.
Tam uygun pozisyonu bulup uykuya dalacakken çişiniz geliyor mu?
siz de duşta iken birisi mutfakta suyu açınca, suyunuz birden azalıp soğuyor mu?
Sizin de ev arkadaşlarınız bulaşık durulamak için sizin duşa girmenizi bekliyor mu?
Bazen hiç bir şey yapasım gelmiyor.
dışarıya ne zaman telefonsuz gidilse veya tuvalete girilse mutlaka o telefonun çalması mevzusu başa gelmektedir. bazen aranmayı bekliyorsun yarım saat bir saat iki saat çalmıyor o telefon sonra nasıl olsa çalmıyor diye bir iki dakikalığına uzaklaşıyorsun o aralıkta çalıyor mutlaka.
Birinden sigara isteyeceğinizde son sigarası olması.
Kulaklikla muzik dinlerken hep birinin size seslendigi yada iceride olaylar oldugu hissi ile birkac saniyeligine kulakligi cikarip geri takmak yada sesini kisip acmak.
Zaman zaman dünya nüfusunun yarı yarıya düşmesi gerektiğini düşünüyorum. Sizde de oluyor mu.
Sabahları gülüp eylenip geceleri ölümün akla gelmesi. Pişmanlık. iç daralması. Sizde de oluyor mu?
ciddi bir ortamda,yolda giderken gelen gülme isteği,
bazende kendi kendine konuşmak.
ekşi'den okuyup burada başlık açanlardan sadece ben mi tiksiniyorum ?
Telefonunuz calmadigi halde titredi hissi. Harbiden titremiyor mu arkadaşlar.
dünyada sadece sizin yaşadığını diğerlerinin sadece bir robot olduğunu düşünüyor musunuz? robot olduğunu derken sadece ne bilim siz varsınız diye yaşıyorlar gibi gençler. bu olay sizede oluyor mu. yada sevdiklerinizi öldürüp yerine geçen birilerinin olabiliceğini hiç düşünüyor musunuz? size de oluyor mu?
edit: olmuyosa olmuyodur niye eksiliyonuz ki.
edit: tamam lan olmuyomuş bi tek psikopat benmişim sözlükte.
(bkz: olmuyor).
montun fermuarını çeneme kadar çekince gelen dilinle helelelelelelelelelele yapma isteği.
Gece uyurken arkanda biri oturmuş ve seni izliyormuş gibi hissetmek.
seviştikten sonra pişman olmak.
baş parmakların ele doğru bakan tarafının yolunması ve yolduktan sonra da battaniye tarzı bi yere sürtmenin tatlı gelmesi..
arabadan indikten sonra kapilari kilitlemismiydim lan diye supheye dusup geri donmek.

gusul alirken agiza su verirken baska seyler dusunup kacta kaldigini unutmak ve abdest almaya bastan baslamak.

otobuse binince kesin cisim gelcek diye dusunup tekrar wc ye gitmek. gitmeye zaman yoksa yolda panikten cisin gelmesi.

acaba benden mi bahsedip guluyolar suphesi.

evet sozluk takintiliyim.
Yapmayı çok istediğiniz bazı şeyleri yapmak ama hiç keyif alamamak.
biriyle tartışırken o an aklıma hiç can alıcı söz gelmez. eve gelirim ama hala bu meselenin etkisindeyim. bi anda aklıma okkalı bir laf gelir. keşke bunu söyleseydim der pişmanlıktan ölürüm.