bugün

Tecavüzcu,orosbu cocudur.ideolojisi,gorusu olmaz.
Siz hiç tecavüz eden bitki gördünüz mü, insanın olduğu yerde her hok olur, bu yüzden hepinizden tiksiniyorum capsi iyi gider.
Uyuşturucu satıp bu duruma yataklık yapan, banka soyan, ülkesinin kolluk kuvvetine sıkan? Savcı katleden çok solcu gördük.
Solu sağı bilmem ama tecavüz edenin insan olduğuna inanmıyorum.
Görmedim, duymadım, bilmiyorum.
Tecavüzcülerin alnında mı yazıyor siyasi görüşü.
ismet inönü zira ülkeyi gibti.
amk tecavüz edeni sağcı solcu diye ayiracagima ortadan ikiye ayırırım.
liseliler sözlüğü terketsin dedik hala sözümüz dinlenmiyor. Babalarından duyup duyup gelip sarıyorlar burda sikeyim senin solcunu çocuk. Sağdan sağdan. Gerizekalı seni. Solcular birbirine itelemeyi çok sevdiğinden tecavüzden geçmez adamların işi o genel manada bi bölümünü tenzih ederek.
Merak ettiğim bu bir sorumu yoksa gönderme mi.ikincisi tecavüzün ideolojilerle ne bağlantısı var.ek olarak konuyu ideolojiyle bağdaştırmak hangi akil ve zekânın ürünüdür.
insani değerlerle iç güdülerin çatışmasında hangisinin baskın çıkacağıyla ilgili durum. Dünya görüşüyle ilgisi yok.
(bkz: sırrı sakık)
"tecavüz eden kişinin sağcı veya solcu bir ideolojisi olabilir. ancak tecavüz kavramının belli bir ideolojisi olmaz ve bu kavram herhangi bir ideolojiyle bağdaştırılamaz." diyerek cevaplayacağım sorudur.
gördüm. bizzat gördüm. hem de en yakın arkadaşıma etti.

üstelik ; facebook'unda "ülkeyi öyle bir hale getirdin ki, mısırlı esma Türkiye'de olsa tecavüz edilirdi" diye gönderisi vardı...
bir solcu değilde ordusunu gördük hemde dünya üzerindeki en kalabalık tecavüzcü ordusu:

(bkz: kızıl ordu)

ikinci dünya savaşı biterken 2 milyon alman kadınına tecavüz etmişlerdir. ideolojisi ile ne alaka canım diyenler için sovyet ünlü şairin dizelerine bakabilir:

--spoiler--
"öldür, tüm almanlar suçludur, henüz ana rahmindeki alman tohumu dahi suçludur. alman kadınının milli ve dişilik gururunu yırtıp parçalayarak ona sahip olman hakkındır. öldürün istilacı kızıllar"
--spoiler--

yada yoldaş stalin'in toplu tecavüz hakkındaki suçları ortadadır:

--spoiler--
binlerce kilometre yol katetmiş, kan ve ateşin içinden ilerleyen bir askerin bir kadınla biraz eğlenmesinde ne var ?
--spoiler--

büyük sosyalist yoldaşlar bile kadına tecavüzü oldukça normal bulmuştur.
Saçma bir soru. Çocukça ve cahilce. Tecavüz edenlere dair bir istatistik mi mevcut? Sorguya çekilirken sağcı mısın solcu mu diye sorular da mı soruyorlar? Bu kadar ahmak olmayın. Bir şeyleri savunacağım derken saçmalayıp rezil oluyorsunuz.
Yolda elele yürürken değil de, okuluna örtüsüyle gidiyor diye solcular tarafından kovulan çok genç kız gördüm.
Bunun sebebi silcuların cok ahlaklı olmasından deil zaten arkadas ortami sayesinde kızlı erkekli birlikteler
Neticesinde eylem direnisti cartu curtu derken bi bakmısın almıssın kız koynunda
Yani dewamlı olarak veya haftada 1 _2kez zaten cinsel acililik gidiyor.
Ama muhafazakar veya kendini ahlakli diyen insan icin gecerli deil
Arkadaslar biz ayıplasalakta sevisme istegi lüks deil ihtiyac bu insanlarda başkasıyla birlikte olamayınca sevişmeyi ve ahlakı kafasında kutsallaatırıyo
Bazılarında ise bu artık dayanilmaz noktaya geldiginde gözüne kestirdigine takip edip saldirip tecavüz edebiliyo
Edit= Bak bakalim isvec te norvec te batı ülkelerinde neden tecavüz yasanmıyo diyoruz ya iste sebebi bu
Cinsel aclık
Orda olmadıgi ve Ahlak kavramının düşük oldugu icin yasanmıyo
Edit2=Arkadaslar mesaj attı tecavüz vakasının en fazla yasandıgı ulklwrden biriymis isvec bunun nedenini bende bilmiyorum bu diger ülklere göre istisna sayılabilinir.
genelde düzenli bir seks hayatları oldugu icin olabilir..
harbiden hiç görmedim genelde sağ görüşü olan (ki gerçekten sağcı oldukuları tartışılır, sadece dini kullanan bi kesim de var) ve sağ görüşü de kirleten cahil insanlar bu işi yapıyor. Yaptıktan sonra da Allah'a sığınıp dini kullanıyolar.
Gördüm diyenler sizde ayrı bi alemsiniz mk.
tecavüzcünün fikri olmaz beyni yoktur. Onun içinde sağcı solcu diye ayıramam. Alayının canı cehenneme!
memleketin anasını bellediler zaten.
bu olayı dahi sağsol diye ayıran zihniyeti sikeyim.
Tecavüzün siyaseti mi olur yahu? Varlıken insan değilse her boku her şekilde yer.
daha nesnel bakacak olursak, solcular daha rahat yaşar bu yüzden seksi tabulaştırmaz ve böylece tatmine ulaşır sapkın davranışlar göstermez. sağcıların sekülerlerinin de göstereceğini sanmıyorum. sağ muhafazakar ve direk muhafazakarlar çok pislik insanlar özellikle muhafazaklar çocuklara kadar varan sapkınlıklar gösteriyorlar. tecavüzcülerin bunlardan çıkmasının nedeni bence seksi tabulaştırması ihtiyaçlarını vahşi yollardan gidermesi.
mesela biri isveçe gitse mini etekle dolaşsa tecavüze uğrar mı? tabi ki hayır oranın insanı doymuş zaten.
ancak bide arabistana gitse kadını öyle bir sikerler ki ayağı elinde kalır.

demem o ki, bu muhafazkar sağ ve direk muhafazakların pislik lanet bok olmasının nedeni bizzat ihtiyaçlarını sapkın yollardan gidermesidir.
sonuçta anasının diz kapağından bile tahrik olan insanlar bunlar.