bugün

4 kasım 2011 sivasspor fenerbahçe maçında cüneyt çakır'ın imza attığı skandaldır. maç 2-0 fenerbahçe aleyhinde devam ederken 3 dakika olan uzatma dakikaları daha bitmeden cüneyt çakır maçı bitirmiştir ve fenerbahçe'nin puan almasını engellemiştir.

görsel

edit: fenerbahçeli değilim. bireysel emekliyim.
lehine yapılan haksızlıklara saysın fenev bahçeli arkadaşlar.
edit: bunun neresini eksiliyorsunuz arkadaşım, yalan mı konuşuyoruz burada?
cüneyt çakır çok bozdu.
Öyle böyle değil fena bozdu.
Ya bi hakem daha ne kadar bozabilir dedik ama gene bozdu.
Maçı izlemedim...
uefa nın gelip el atması gereken skandaldır. türk futbolu nereye gidiyor böyle.
bakalım trabzonsporlu(!) platini şimdi ne diyecek bu işe.
fenerlileri batmış skandaldır.
1 saniyede 3 gol mü? basket maçı mı lan bu 1 saniyede bir üçlükle maçı alasın. 90 dakika atama hatta 92 dakika 59 saniye atama 1 saniyede 3 gol atabilirdik de, afedersiniz ama adama kıçıyla gülerler.
edit: yavru bunu da eksiliyorsunuz ancak, burada yorumumu katmadım ki ben yazdıklarım sadece gerçekler.
fb'nin nizami taçı da verilmedi. ben şahidim.*
(bkz: ben bu oyunu bozarım arkadaş)
fenerbahçe kaybedince ortaya çıkan ezik sürüsünün yorumlarıdır.
ne yani hiç mi kaybetmeyecek bir takım. canları sağolsun.
(bkz: gül gül öldük)

haftalardır fenerbahçe kaybetse de piçliğimize doymasak diye bekleyen leş yiyicileri ortaya döken başlık.
bukalemunların, akıllarınca espri yaptığı başlık.

(#13515684)
yenilsede, yensede biz bu takımın arkasındayız!

ayrıca: kraltökezleyincesoytarılargülermiş...
bir galatasaray'lı ya da beşiktaş'lıyı en son ilgilendirecek şeydir. hadi gidin biraz da kendi takımlarınızla ilgilenin.

not: trabzonspor'u rakip saymadığım için bu güruha dahil etmedim.
niye böyle oldu ben de anlamadım. genelde fenerin lehine kararlar verilmesi gerekiyordu. hakem şimdi sivas'a niye kırmızı kart vermedi hiç anlamadım. allah allah niye böyle oldu ki şimdi? seri falan güzeldi.
(bkz: oy melis melis melis)
lige olan inancımı bir kez daha bitirmiş skandaldır. böyle hakemlerle bu lig yürümez arkadaş! bıktım vallahi bıktım...

not: galatasaraylıyım. haksızlığın olduğu yerde haksızlığı söyleyebilen bir galatasaraylı...
acilen maçın tekrarı istenmelidir. sonuçta 1 saniye 1 saniyedirdir. kaldı ki biz 15 dakika falan verilmesini bekliyorduk.
(bkz: denizlispor)
adı anılan maçta gerçekleştiği iddia edilen hakem tavrıdır. *
bir de -haşa- allah yok derler. rabbim nelere kadirsin sen !!

(bkz: 4 kasım 2011 sivasspor fenerbahçe maçı/#13587899) büyüüksün rabbim. tükürük yalattırıyorsun .
* * *
fenerbahçe'nin şike şike, sivas'ın da sike sike yendiği maç sonrası gelen durgunluğun sebebi görüntüdür. ayıptır be 1 saniye çalınmış, 1 saniyede derek fisher lakers'a maç kazandırmıştı...
herkesin cüneyt çakır sandığı fakat suçun tamamen yan hakemde olduğu skandaldır. zira orta hakem ofsayt çizgisinden maçı yönetmez. eline bayrağı sapını götüne soksun diye değil orta hakeme yardımcı olsun diye vermişlerdir. türkiye'nin şu andaki en iyi hakemi olan cüneyt çakır yardımcısının devam kararı ile yanıltılmıştır. iş bok atmaya gelince adam çok nasıl olsa.