bugün

sivas katliamının yıldönümünde açılan sivas katliamı temalı başlıklara işte yobaz dinciler böyle vahşi, şöyle katil gibi yazılar yazan tiplerin bundan sadece 9 gün önce 23 haziran akşamına kadar katliamın belediye başkanını övgüye düzdüğü anlar geliyor insanın aklına.

(bkz: temel karamollaoğlu çok güzel yeeeaaa sen de gelsene)

(bkz: erdoğan tek biz hepimiz)

(bkz: ilkelerimizin mq yeter ki erdoğan gitsin)
yüzde 2 oy potansiyeli olmayan bir adamı kim övmüş sözlükte ? farklı sözlüklerdeymişiz gibi davranmayın lan. aynı entryleri okuyoruz benim takip ettiğim muhalif yazarların neredeyse tamamı karamolluoğlunu yerin dibine sokup çıkardı o açıklamasından dolayı.

siz akp yandaşlarında olmayan şeyleri olmuş gibi olan şeyleri ise salağa yatıp hiç yaşanmamış gibi kabul etme hastalığı var. feto diyorsun çözüm süreci diyorsun megri megri diyorsun kozmik oda diyorsun ergenekon balyoz diyorsun 17 25 aralık diyorsun habur sınır kapısı diyorsun sayın öcalan lafları diyorsun barzani kardeşim lafları diyorsun tık yok. sanki bunlar hiç olmamış gibi davranıyorsunuz. chp diyince muhalif diyince resmen kusuyorsunuz öbek öbek. hdp yi meclise soktularda feto ile işbirliği yapıyorlarda ebesinin örekesi de. de da de da.. bir s.ki de aklamaya çalışmayın insanların canlı canlı yakılarak katledildiği bir olayı bile normalleştirmeye çalışmak sadece müslümana değil insan olana yakışmaz. o gün orada olanların hesabını bizzat yaradan soracak hepiniz de şahit olacaksınız.
bazı tipler de entry silindiğini ss alıp avukatlara gönderdiklerini falan yazıp duruyor sabah beri. yaşınız tutuyor mu avukata gitmek için vs ? sabah beri her yere yazıyorsun amacın ne insanları korkutmak mı *

verdiysen verdin git evinde otur annen çay kek versin bekle sonuç çıksın diye. şu lise sınavları vs bitmese keşke hiç çelik çocuk boşluğa düşüp buralara doluşuyor. yağmur gibi cezalar gelecek, avukata verdim, mahkemeye verdim, avukata verdim, benim dayım savcı hepinizi süründüreceğğm. ne kadar boş insanlarsınız lan. mahkemelerde zaten uludağ sözlükten gelen çarpıcı entryler var hemen harekete geçelim diye bekleyen savcılar avukatlar ile hazırolda bekliyor.

- avukat ağbi bak karamollayı övmüşlerr
+ tamam canım tamam hayatım
- ama bakk yargılanacaksınız yazmışlayyy
+ tamam bitanem tamam tatlım halledicem ben sürüm sürüm süründürecem ( nereden sardı bu amk )
g*tünden element uydurmak.

kim övmüş? ne zaman övmüş?

edit: baş edemeyen aktroller avukattan falan bahsediyor, yok entry silinmiş, yok ss almışmış da ellerindeymiş. ulan yavşak sen önce atatürk'e yapılan hakaretleri bildir, 15 sene öncesine atatürk'ü böyle hakaret etseydin ben sana o zaman ekran resmi almayı sorardım.

al bu entry'nin ekran resmini de bir yerine sokarsın.
eğer doğru ise 38 yaşında evli çoluk çocuk sahibi bir adam sabahtan beri 3-4 farklı entryde "entryleri silseniz bile ss alındı gönderildi hepiniz mahvolacaksınız" tarzı şeyler yazmaz. (#39767859)

kendisinden 1 yaş küçük evli olmayan çocuğu olmayan bir arkadaşından dost tavsiyesi olarak kabul etsin şu yazdıklarımı artık ne diyelim. insanları rahat bırakın artık kim neye inanıyorsa ona inansın inanmamak isteyen inanmasın. isteyen istediğine oy versin isteyen istediğini eleştirebilsin. içerisinde küfür, hakaret ve sataşma olmayan her eleştiri eğer eleştirilen mantıklı bir insan ise onu ileri götürür. böyle her eleştireni avukatlar falan inceliyor diyorsanız ülkede diktatörlük var diyene çemkirmeyin bundan sonra. gerçek demokrasinin olduğu ülkelerde insanlar başkanlarına, cumhurbaşkanlarına küfür bile ederken bizim ülkemizde ufacık bir eleştiri bile yapılamıyor hemen devreye kraldan çok kralcılar giriyor dava falan açıyorlar bir şeyler yapıyorlar.
Hasret Gültekin, Nesimi çimen, Muhlis akarsu ölümsüzdür , sadece Alevi olduğu için yakılan ozanlar, şairler.
Barış için türkü söyleyen kisileri öldüren kişiler ister dinci olsun isterse ataist katildir.
görsel
Böyle bir vahşeti yapan sağcı da olsa, solcu da olsa unutmayacağız! Unutturmayacağız!
insan yakmak hangi dinde, hangi kitapta geçer gençler?
Unutmayalım, unutturmayalım ki bir daha yaşanmasın böylesi zulümler!
dincilerin amına koyiim dindarlara bişey olmasın.
kim neye kime zamanında ne demiş sikimde değil.
sivas katliamında payı olan payı olanlara yardımcı olan destekleyen öven gurur duyan dinci dinsiz kim varsa feriştahını sikeyim.

gelip burada katliam üzerinden prim yapmaya çalışan, insanları birbirine düşürmeye çalışan ne kadar pezevenk varsa onların da evveliyatlarını sikeyim.